// ۰۴ مرداد ۹۶ ، ۱۵:۵۲

شناخت شخصیت بوسیله کف بینی

کف بینی

 

شما فردی هستید که روابط گسترده ای با دوستان خود دارید . بسیار معاشرتی و مردم گرا هستید و از همینطور می توانید ایده ها و افکار خود را با دیگران در میان بگذارید . بیشتر به موضوعات فکری علاقه دارید و عاشق سفر هستید . خیلی میل دارید با دیگران ارتباط برقرار کنید و خلاصه از تنهایی به شدت بیزار هستید . انگار همیشه حرفهای زیادی برای گفتن دارید و معمولاً نیز آنها را به نحو مطلوبی با دیگران در میان می گذارید . هر یک از دوستانتان را همچون یک دستگاه ضبط صوت خوب می دانید که حرفهای شما را ضبط کرده و به دیگران انتقال می دهند. همه دلشان می خواهد به شما نزدیک شوند و با شما طرح دوستی بریزیند . از نظر گشت و گذار به شهرها و سرزمینهای دیگر لذت می برید . تفریح ، سرگرمی ، و بازی روحیه شما را شاداب می کند و باعث لذت و شادی تان می شود . از نظر جسمی نیز در وضعیت خوبی بسر می برید و کاملاً سالم و تندرست هستید .

پیشنهاد :

باید به پیامهایی که میان شما و یکی از نزدیکان رد و بدل می شود بیشتر توجه کنید . این رابطه می تواند عاقبت خوبی به همراه داشته باشد . سعی کن زیاد کج خلقی نکنی و با دیگران مهربان و خوشرو باشی . از حرفهای کنایه آمیز و رفتار دوپهلو پرهیز کن زیرا باعث سوء تفاهم می شود . همواره باید برای تمدید اعصاب خود به سفر بروی یا خود را با طراحهای آموزشی سرگرم کنی . همچنین می توانی دوستان خود را در لحظات شاد خود شریک کنی .

 

 

کف بینی

 

شما فردی هستی که در زندگی بیشتر به فکر شغل و حرفه خود هستی و به مادیات علاقه داری . با شریک خود سازگاری و توافق دارید و علایق مشترکی شما را به هم پیوند داده است رابطه شما با او بر اساس تفاهم و همکرای دو جانبه شکل گرفته است .خیلی به سیر وسفر علاقمند هستید و دوست دارید مدام به گردش وتفریح بروید . دوستانتان همیشه به کمک شما احتیاج دارندو رابطه شما با آنها خوب است . همه هوش و حواس شما متوجه کار یا تحصیل است و دغدغه دیگری ندارید . به کسی علاقمند خواهی شد و با او ابطه ای عاطفی و ظریف برقرار خواهی کرد که بسیار شاد یبخش و مطلوب خواهد بود . به نظر می رسد آدم صبور و پر طاقتی هستید و با یکی از اعضای خانواده خود بیش از بقیه صمیمت و نزدیکی داری و معمولاً در اکثر کارها با همدیگر اشتراک نطر دارید . از نظر سلامتی و بهداشت نیز در وضعیت مناسبی قرار دارید و هیچگونه کسالت یا بیماری شما را تهدید نمی کند .

پیشنهاد :

ممکن است در خانواده ، محیط کار ، یا مدرسه هیچ کس با شما موافق نباشد . ولی شما باید سعی کنید که خونسردی و متانت خود را از دست ندهید . در ارتباط با اعضای خانواده خود باید صبورتر و با گذشت تر باشید و از مشاجره و دعوا پرهیز کنید . در محیط کار یا در مورد مسایل شخصی نیز باید خونسردی خود را حفظ کنید و از درگیری و اختلاف با دیگران احتراز کنید . زیاد سخت نگیرید و نگذارید مسایل و مشکلات بر قلبتان سنگینی کند . بردباری و گذشت باعث می شود احساس بهتری داشته باشید .

 

کف بینی

 

در زندگی بیشتر به مسایل شغلی ، تحصیلی ، یا روابط عاطفی خود با دیگران توجه دارید . شما شخصی هستید که رفتارهایتان غیر قابل پیش بینی است . انکار و ایده های زیادی در سر دارید ولی افکار برای بیان آنها مشکل دارید و دلتان نمی خواهد آنها را با کسی در میان بگذارید . به هر حال صحبت وگفتگو با یک مشاور می تواند مفید و سودمند باشد . سودای عشق در سر دارید و دوباره به یاد او افتاده اید که مدتی است از شما جدا شده و در شهری دور زندگی می کند . از نظر سلامتی و بهداشت در وضعیت خوبی به سر می برید و کاملاً شاداب و سرحال هستید .

پیشنهاد :

با دوستان و همکاران خود رفتاری با نزاکت و مبادی آداب داشته باشید . ایجاد تفاهم و سازگاری با دیگران چندان هم مشکل نیست . در ارتباط با طرحی که ارائه داده اید از جانب یکی از دوستان خود پیشنهادی دریافت می کنید . باید با روی باز به نظرات دیگران گوش کنید و از آنها سپاسگزار باشید . برای رسیدن به تفاهم و هماهنگی با دیگران باید به سهم خود قدم پیش بگذارید تا موفق شوید .

 

کف بینی

 

شما فردی هستید که معمولاً درگیر درس و تحصیل ، مسایل خصوصی و یا مشغولیات ذهنی خود هستید . ولی در درون خود از آرامش برخوردارید . پیشرفت در زندگی باعث شادی و نشاط شما می شود . چون با دیگران برخورد مناسبی دارید و از قدرت بیان خوبی نیز برخوردار هستید معمولاً از جانب اعضای خانواده ، دوستان و همسایگان مورد لطف و محبت قرار می گیرید و هدیه دریافت می کنید . رابطه عاطفی شما با دوستتان در وضعیت بسیار مناسب و دلپذیری است . از لحاظ مالی موقعیت خوبی دارید و به نظر می رسد که از هر لحاظ یک فرد حرفه ای و کاردان هستید .

پیشنهاد :

شما باید شادی و نشاط خود را با دوستان و رفقای خود تقسیم کنید . سعی کنید در مورد مشکلات و گرفتاری های شخصی ، از هر گونه بحث و مشاجره با دیگران پرهیز کنید . شما از آن دسته افراد نیستید که برای مشکلی که برایشان بوجود می آید راه حلی را در آستین دارند

 

کف بینی

 

ظاهراً به نظر می رسد که شما از آن دسته افراد هستید که در مورد مسایل مالی بسیار صبور و پر طاقت هستید . اخیراً مشکلی در زندگی تان پیدا شده است که فکرتان را به خود مشغول کرده است . احتمالاً به زودی می فهمید آن کسی که در محیط کار خود با او آشنا شده اید می تواند برای شما یک دوست خوب نیز باشد . در حال حاضر همه توجه تان بر روی تحصیل متمرکز است . در ارتباط با عشق و تحصیلات و کار ، آدم بسیار خوش شانسی هستید . از لحاظ سلامتی و بهداشت نیز در وضعیت خوب و مناسبی قرار دارید .

پیشنهاد :

بهتر است به دنبال راهی برای بهبود کارائی خود باشید . همچنین باید به مسایل مالی خود بیشتر توجه کنید . و محتاطانه تر عمل نمایید . مواظب دخل و خرج خود باشید و معقولانه تر خرج کنید .

 

کف بینی

 

در حال حاضر همه سعی و تلاش خود را بر روی تحقیق در مورد مسایل مالی متمرکز کرده ای . در آینده نزدیک به هدف خود می رسی و از اینکه موفق می شوی کار مفیدی انجام دهی خوشحال خواهی شد . شما آدمی برونگرا و معاش تی هستید و به فعالیتهای اجتماعی خیلی علاقه دارید . اما باید مراقب خرج و هزینه های خود باشید و زیاد ولخرجی نکنید . شما فردی رفیق باز هستید که هر لحظه دوست جدیدی می گیرید . رفتاری صمیمانه و پر محبت دارید و از گسترش روابط خود با دیگران لذت می برید . با کسی آشنا می شوید که به تدریج به او دل می بندید و عاشق او می شوید . این دوستی و پیوند عاقبت خوشی برایتان دارد . در مورد سلامتی و بهداشت نیز باید بیشتر مراقب خود باشید .

پیشنهاد :

در مورد بهداشت و سلامتی خود باید بیشتر مراقب باشید . اگر مواظب دخل و خرج خود نباشید و در این مورد عاقلانه عمل نکنید آنگاه ممکن است هر چه در می آورید یک شبه خرج کنید و دچار مشکل مالی شوید . به هر حال باید مشکلات مالی خود را به نحو مطلوبی حل کنید تا به آرامش برسید .

 

کف بینی

 

در زمینه ارتباطات خود با دیگران ، آدم خوش شانسی هستید و روابط خوبی با مردم برقرار می کنید . ضمناً آدم خوش سفری نیز هستید و از این لحاظ نیز شانس با شما همراه است . در روابط عاطفی خود با دیگران بارها قلبتان می شکند و در عشق شکست می خورید ولی اهمیت نمی دهید . در حال حاضر دل در گرو عشق جدیدی سپرده ای . در این ماجرا ممکن است بعضی ها به شما حسادت بورزند . خیلی دوست دارید برای انجام مأموریت به سفر بروید و خلاصه از یکجا ماندن نفرت دارید . به عشق در یک نگاه اعتقاد دارید . از نظر سلامتی در وضعیت خوبی به سر می برید .

پیشنهاد :

باید کمی خویشتندار و صبور باشید و خونسردی خود را از دست ندهید . نباید بر سر مسایل جزیی با دوست خود درگیر شوید . اگر متانت خود را حفظ کنید با دوستان و رفقای خود اوقات خوشی خواهید داشت . به درک شهودی و مبتنی بر حدس و ابهام خود ایمان داشته باشید . اجازه ندهید یک موضوع خانوادگی شما را از پا بیندازد . در ابتدا ممکن است عصبانی شوید و بعد گیج و آشفته شوید . به زمان نیاز دارید تا بتوانید راه حل مناسبی برای مشکلات خود در خانه ، مدرسه ، یا محیط کار پیدا کنید .

 

کف بینی

 

این کف دست برای شما خوش شانسی می آورد . به نظر می رسد آدم شاد و بانشاطی هستید . شما دوست دارید اوقات خوش خود را با دوستان خود تقسیم کنید . عاشق گردش و سفر هستید و از یکنواختی و تکرار بدتان می آید . در زمینه عشق ، کار و مسایل مالی خیلی خوش شانس هستید . در قلب خود فقط یک نفر را دارید که به او بسیار علاقمند هستید. در راه علم و دانش تلاش کنید . از نظر سلامت و بهداشت نیز در وضعیت مطلوبی قرار دارید .

پیشنهاد :

لزومی ندارد با کسی که از هیچ نوع خردو منطقی پیروی نمی کند وارد بحث و جدل شوید . در حیطه شغل و حرفه ، به اندازه قدرت و توان خود مسئولیت قبول کنید . زیاده روی در کار ممکن است به شما آسیب بزند . شما در زمره کسانی هستید که به عشق در یک نگاه اعتقاد دارید . سفرهای غیر قابل انتظاری در پیش دارید .

 

کف بینی

 

خطوط کف دست شما نشان می دهد که باید در ارتباط با روابط عاطفی خود کمی صبور و خویشتندار باشید . ممکن است هیچ کس با شما موافق نباشد . در زمینه شغل و حرفه خود قابلیتهای بسیاری دارید و از لیاقت و شایستگی خوبی برخوردارید . دوست دارید افکار و ایده های خود را با دوستان خود در میان بگذارید و از این کار لذت می برید . در حیطه شغل خود با یک فرصت طلایی روبرو می شوید که برای پیشرفت شما بسیار مهم است . در ارتباط با کار و مسایل مالی خیلی خوش شانس هستید . از نظر بهداشت و سلامتی در وضعیت خوبی بسر قرار دارید .

پیشنهاد :

در محیط کار خود سعی کنید با دیگران مهربان و صمیمی باشید . اگر به کار خود فکر کنید و به راههای پیشرفت در شغل خود بیندیشید بدون شک پله های ترقی را طی خواهید نمود . به احتمال زیاد با یک ماجرای عشقی جدید روبرو خواهید شد . محیط خانه برای شما آرامش بخش است بنابراین سعی کنید آن را تزیین کنید و آنجا را مرکز فعالیتهای خود بدانید . یکی از دوستانتان شما را مورد حمایت خویش قرار می دهد .

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.