// ۲۷ آبان ۰۲ ، ۰۲:۲۶

شمع مخصوص متولدین هر ماه

هرکسی ترجیحات دکور خانه خودرا دارد، از انتخاب گیاهان آپارتمانی یا گل های‌ تازه گرفته تا رنگ های‌ خنثی یا روشن. اما گاهی اوقات، حتی با چیزی بـه کوچکی یک شمع، گزینه ها میتوانند بسیار زیاد باشند. احساس دلپذیر شمع سوزان را دوست دارید؟ آیا سعی می کنید خانه خودرا درست بو کنید؟ برای کمک بـه شـما در تصمیم گیری این کـه کدام شمع را باید بخرید، از ستاره شناس حرفه ای کمک گرفتیم. بـه خواندن ادامه دهید تا بفهمید کدام عطر شمع را باید بر اساس علامت تولد خود بسوزانید. آیا شـما رایحه ای سبک و گلی خواهید بود یا رایحه ای عمیق و مشک دار؟

فروردین: شمع سیب دارچینی

تو داغ شدی، برج حمل! انرژی نشانه آتش بـه شـما اعتماد بـه نفس می دهد تا رویاهای خودرا دنبال نمایید و بعدا نگران جزئیات باشید. و با این کـه مریخ، سیاره اشتیاق و اراده، بر انرژی شـما حاکم اسـت، تا زمانی کـه بـه انچه می خواهید دست یابید، متوقف نخواهید شد. اطلس می گوید برای هماهنگی با انرژی خود، بـه دنبال «شمعی قرمز با رایحه ای روشن و تند» بروید. می توانید در تمام طول سال عطری با طعم سیب و دارچین را تکان دهید، بنابر این خیلی اشکالی ندارد کـه ان شمع‌های‌ تعطیلات را زودتر بشکنید.

اردیبهشت: شمع سوزنی کاج

تو عاشق چیزهای ظریف زندگی هستی، بـه این معنی کـه سلیقه شـما در دکوراسیون خانه بـه سمت تجمل گرایش پیدا می کند. با این حال، طبیعت زمینی شـما، بـه زیبایی شناسی شـما لبه ی تصفیه شده می دهد. و بـه عنوان علامتی کـه توسط زهره رمانتیک اداره می شود، از افراط کردن لذت میبرید. بنابر این شمع ایده آل شـما باید دارای نت های‌ غنی و رویایی باشد کـه عاشق ان شده اید. رایحه های‌ خزه ای و حسیُ انرژی شـما را برجسته می کند و همچنین برای قسمت مورد علاقه شـما از خانه – اتاق خواب – عالی هستند.

خرداد: شمع ریحان توت فرنگی

تو عاشق تکان دادن همه ی چیز هستی. بـه عنوان پروانه اجتماعی بی خیال زودیاک، هرگز راضی نمی‌شوید کـه برای مدت طولانی دریک مکان بمانید. کـه تحت علامت دوقلوها متولد شده اید، طبیعت دوگانه شـما بـه شـما این امکان را می دهد کـه با ذهنی باز در جهان حرکت کنید. مطمئناً؛ شـما ترجیحات و موارد دلخواه خودرا دارید، اما همیشه می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید.

 

وقتی نوبت بـه شمع بی‌نقص میرسد، میخواهید چیزی را انتخاب کنید کـه «پروفایل‌های‌ رایحه‌ای مخالف داشته باشد و پیچ و تاب شگفت‌انگیزی ارائه دهد». او پیشنهاد میکند: «ریحان توت‌فرنگی یا لیمو شیرین ممکن اسـت درکنار شـما باشد. و از آنجایی کـه شـما کمی اجتماعی هستید، او همچنین توصیه می کند بـه دنبال یک صنعتگر محلی برای خرید باشید.

شمع

تیر: شمع کتانی تازه

بـه عنوان یک علامت آب، هر جا کـه می‌روید، انرژی آرامش بخشی رابا خود بـه همراه می آورید. شـما بـه عنوان پرورش دهنده زودیاک شناخته می شود، اما شـما باید بـه اندازه دیگران روی خودتان سرمایه گذاری کنید. شـما با خانه خود بـه عنوان یک فرار نهایی از زندگی رفتار می کنید، بنابر این شمعی کـه نوستالژیک اسـت ودر یک بعد از ظهر بارانی دریک پتوی گرم پیچیده می شود، همان چیزی اسـت کـه نیاز دارید. شمعی با رایحه مانند لباس‌های‌ شسته‌شده تازه، بهترین گزینه برای حالات دنج شماست.

مرداد: شمع گل رز و پرتقال

بـه عنوان دزد صحنه آتشین زودیاک، هیچ چیز ظریفی در مورد استایل شـما وجود ندارد. با این حال، شخصیت شـما بیشتر از تلاش برای قرار گرفتن در مرکز توجه اسـت. شـما بـه شدت وفادار هستید و بـه هر چیزی کـه لمس می کنید شور و شوق زندگی را بـه ارمغان می آورید. هنگام انتخاب یک عطر شمع، بـه رایحه ای نیاز دارید کـه همان انرژی خوش بینانه و قدرتمند را در خود جای دهد.

 

بـه‌عنوان نشانه‌ای کـه بـه خود پادشاه جنگل مربوط میشود، از این کـه هر چند وقت یک بار خجالت بکشید، خجالت نمی کشید و «شایسته شمعی هستید کـه احساس کنید ان را درست کرده اید». “چرا یک شمع رز و شکوفه پرتقال روشن و منقبض را انتخاب نکنید کـه هم بوی مجلل و هم تازه داشته باشد؟” “کمی تجمل هرگز بـه کسی آسیب نمیرساند، درست اسـت؟”

شهریور: شمع چوب صندل و سرو

برای شـما، انتخاب یک عطر شمع میتواند یک تلاش دشوار باشد. شـما بـه جزئیات توجه دارید ودر مورد سلیقه خود بسیار خاص هستید. شهریوری، شـما بـه شمعی نیاز دارید کـه در پایان روز بتوانید ان را روشن کنید تا بـه شـما کمک کند تا از این موقعیت خارج شوید. “بـه همین دلیل اسـت کـه رایحه ای تازه و چوبی مانند چوب صندل و سدر ترکیبی عالی برای کمک بـه آرامش شماست.” بـه علاوه، این رایحه جاودانه اسـت، بنابر این با سرمایه گذاری روی یک شمع خوب احساس خوبی خواهید داشت.

مهر: شمع لوبیا وانیلی

جذاب و شوخ، شـما همیشه بـه سمت موقعیت‌های‌ اجتماعی جدید کشیده می شوید، جایی کـه شکوفا می شوید. برخلاف سایر نشانه هایی کـه تغییر را رد می کنند، دوست دارید ناشناخته ها را در آغوش بگیرید و همیشه بـه جنبه های‌ روشن نگاه کنید. بنابر این، شـما شمعی می خواهید کـه هم لذت بخش و هم آشنا باشد و همه ی از ان لذت ببرند. «رایحه‌ای لطیف و رمانتیک مانند گل‌ها یا وانیل کـه حتی سلیقه‌ای ترین افراد را خشنود می کند». بـه دنبال “شمع بیانیه” بروید، زیرا شـما “بـه استایل” توجه دارید.

آبان: شمع تنباکو و پاتچولی

تو سلیقه ی باکیفیتی داری. بـه عنوان یک نشانه آب پرشور و بسیار شهودی، از عطر شمع با جسارت و عمق لذت میبرید. «یک عقرب باید شمعی روشن کند کـه رمز و راز و شهوانی را از بین ببرد، مانند شمع تنباکوی غنی و مشک‌دار و نعناع هندی». «شاید بخواهید بیشتر از انچه فکر میکنید لازم اسـت هر اتاق خانه را محیطی و جذاب نگه دارید، بگیرید. از این گذشته، شـما هم بـه خاطر جنسیت و هم بـه‌طور باورنکردنی رمانتیک شناخته می شوید.

آذر: شمع کهربا و انجیر

شـما یک جوینده هیجان هستید. بـه عنوان یک نشانه آتش، هیچ چیز برای شـما مهمتر از پیروی از شعله آرزوی قلبی شـما نیست. شـما همیشه بـه دنبال رشد و التیام خود با تجارب، ایده‌ها و ماجراجویی‌های‌ جدید هستید، بنابر این اطلس شمعی را پیشنهاد میکند کـه «دوست‌داشتنی‌ترین مقصد سفرتان را بـه شـما یادآوری کند». او میگوید بویی کـه بوی عنبر، انجیر یا زعفران برای یک ادویه خوشبو می دهد، کاملاً مناسب اسـت. برای بهتر کردن ان؛ در سفر بعدی خود این شمع را بردارید.

دی: شمع چرم و ماهاگونی

ساده و شیک، شـما درهم و برهمی در زندگی خودرا دوست ندارید. شـما با سخت کوشی بیگانه نیستید و بـه بلوغ و فداکاری خود برای ایجاد زندگی رویاهای خود افتخار می کنید. شـما بـه هیچ چیز فانتزی یا پر زرق و برقی نیاز ندارید، فقط دوست دارید از اسانی موجودات زندگی لذت ببرید. رایحه‌های‌ خاکی و غنی شـما را بـه خود جذب میکنند، بنابر این شمع «چرمی و ماهاگونی» «آن قدر خوب اسـت کـه نمیتوانید از کنار ان بگذرید». برای چنین نشانه جاه طلبی، واقعاً نمی توانید با شمعی کـه بوی یک کتابخانه قدیمی را می دهد اشتباه کنید.

بهمن: شمع پاپایا و انار

شـما فردی غیرعادی از زودیاک هستید. عشق شـما بـه چیزهای غیرمعمول اغلب زندگی شـما را بـه مسیرهای هیجان انگیز و غیرمنتظره میبرد. وقتی نوبت بـه انتخاب وسایل خانه می رسد، اقلامی را می خواهید کـه برجسته باشند و مکالمه را شروع کنند. بنابر این، اطلس پیشنهاد می کند “شمع آزاد ایستاده بـه شکل سرگرم کننده.” «چه کسی بـه یک لیوان نیاز دارد وقتی می توانید پاکت را کمی فشار دهید؟» در مورد عطر، چیزی غیرمعمول و شگفت‌آور شیرین انتخاب کنید «مثل پاپایای گرمسیری و انار».

اسفند: شمع نارگیل نمک دریایی

لسوز، رویاپرداز، و کمی عرفانی، شـما یک متفکر عمیق هستید. بـه عنوان آخرین علامت زودیاک، شـما تمام انرژی نشانه های‌ دیگر را در بر میگیرید، کـه شـما را نسبت بـه تغییرات خلق و خوی اطرافتان کاملا حساس می کند. ماهیت انعکاسی و احساسی شـما، شـما را بـه یک دوست و شریک باورنکردنی تبدیل می کند، اما بـه این معناست کـه برای رفع فشار بـه زمان زیادی نیاز دارید.

 

«بـه‌عنوان نشانه‌ای از آب، جذب رایحه‌هایی میشوید کـه شـما را بـه یاد پیاده‌روی‌های‌ طولانی در ساحل می‌اندازد و نسیم نمکی اقیانوس کـه از میان موهایتان می‌وزد». یک رایحه گرمسیری کـه شـما را بـه جزیره ای می‌برد تنها چیزی اسـت کـه برای پشت سر گذاشتن مشکلات خود بـه ان نیاز دارید. بـه رایحه‌های‌ نارگیل، آناناس و هوای شور فکر کنید کـه پری دریایی درونی شـما را برجسته میکند و بـه شـما اجازه میدهد تا کمی ذهنت ان سرگردان شود.

منبع » سایت تالاب

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.