// ۲۴ مهر ۹۸ ، ۲۲:۴۶

رکوردزنی های لیونل مسی بالاتر از رونالدو

آنا:لیونل مسی با ارائه آمار گلزنی بهتر از کریستیانو رونالدو، بالاتر از این بازیکن قرار گرفت.

ورزش فوتبال بالغ بر 10 سال است که تحت تأثیر دو فوق ستاره قرار دارد و تمامی علاقه مندان به این ورزش، هر دو بازیکن را می شناسند. 

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو با ارائه نمایش های خارق العاده در زمین فوتبال باعث جذاب شدن این ورزش شده اند و عملکرد آن ها همواره زیر ذره بین کارشناسان قرار گرفته است. یکی از مواردی که در زمان مقایسه این فوق ستاره ها بررسی می شود تعداد گل های زده آن ها در مجموع سال هایی است که بازی کرده اند.

همچنین ببینید: 

چهار مکان ترسناک در ایران 

ثبت عاشقانه‌ های مادرانه توسط عکاس رومانیایی

کریستین رونالدو در 973 بازی که برای تیم ملی پرتغال و تیم های باشگاهی مختلف انجام داده 700 گل زده است تا آمار 0,72 گل در هر بازی را داشته باشد و مسی در 828 بازی برای تیم ملی آرژانتین و تیم های باشگاهی، 672 گل وارد دروازه حریفان کرده است تا آمار 0.81 گل را در هر بازی ثبت کند. 

کریستیانو رونالدو 34 ساله است و لیونل مسی 32 سال دارد. با توجه به اینکه هر دو بازیکن از آمادگی فوق العاده ای برخوردارند نمی توان جوان تر بودن مسی را عاملی دانست که او بتواند بهتر از رونالدو عمل کند اما آمار گل های زده فوق ستاره آرژانتینی بهتر بوده و می توان گفت رونالدو در سایه مسی قرار دارد.

انتهای پیام/م

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.