// ۰۴ شهریور ۹۶ ، ۱۲:۰۷
خوش‌تیپ ترین مادرانِ هالیوودی

خوش‌تیپ ترین مادرانِ هالیوودی
اگر از ما بپرسید، بچه دار شدن، به خصوص برای مادران، یکی از سخت ترین کارهاست. آنها باید به فرزندانشان عشق بورزند، از آنها حمایت کنند، رفتارهایشان را زیر نظر داشته باشند، درس های لازم زندگی را به آنها بدهند، آنها را به مدرسه و کلاس های متفرقه بفرستند و برایشان جشن بگیرند و...
 
به بیانی تمام وقت مادران صرف کودکانشان می شوند به طوری که وقتی برای رسیدگی به خودشان ندارند. اما هستند مادرانی که با وجود دغدغه های زیاد، باز هم خوش تیپ و جذاب اند. اگر شما هم دوست دارید که با خوش تیپ ترین مادران هالیوودی آشنا شوید، با ما همراه باشید.
 
ریس ویترسپون
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
آیا باورتان می شود که این دختر 17 ساله، اوا، دختر ریس ویترسپون است. اینطور به نظر می آید که او خواهر ریس است، نه دخترش. اگر چه او دختر به این بزرگی دارد اما همچنان به خودش می رسد و لباس هایی با طرح ها و رنگ های شاد به تن می کند. او در سبک لباس پوشیدن حتی با دخترش هم رقابت می کند.
 

 
ویکتوریا بکهام
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
تعجبی ندارد! ویکتوریا بکهام یکی از خوش پوش ترین مادران در میان چهره هاست. البته از یک طراح مد و فشن انتظار دیگه ای هم نداشته ایم. ویکتوریا صاحب 3 فرزند پسر و 1 دختر است. اما مادر بودن هیچگاه روی ظاهر او تاثیری نگذاشت طوری که او همیشه سوژه طراحان مد و فشن بوده است.
 

 
کیتی هولمز
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
ما بزرگ شدن سوری کروز، دختر کیتی هولمز و تام کروز را دیده ایم. از همان روز تولد او، هم خودش و هم مادرش کیتی خوش تیپ و زیبا بودند. آنها حتی بیشتر اوقات لباس هایشان هم با هم ست می کردند. با آمدن سوری به زندگی کیتی هولمز، او نه تنها خودش را از یاد نبرد، بلکه بیشتر از قبل هم به ظاهرش توجه کرد.
 

 
آنجلینا جولی
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
از آنجا که آنجلینا صاحب 6 فرزند است، شاید انتظار ما این است که او را با ظاهری خسته و نامرتب ببینیم، اما واقعیت چیز دیگری است. این سوپراستار درست مانند زمان مجردی خود خوش تیپ و جذاب است. از تیپی که در فرودگاه می زند گرفته تا لباس هایی که روی فرش قرمز به تن می کند، مادر بودن ذره ای از زیبایی او نکاسته است.
 

  
جسیکا آلبا
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
باور کنید یا نه، مادر بودن تاثیر بسیار مثبتی بر سبک لباس پوشیدن جسیکا آلبا گذاشته است. او به هیچ وجه شلوارهای بگی و تی شرت های گشاد به تن نکرد. جسیکا حتی کمی بعد از زایمان اش در سال 2008، به عنوان یکی از خوش تیپ ترین زنان هالیوودی انتخاب شد. به بیانی او در ست کردن لباس حرف اول را می زند.
 

 
جیدا پینکت اسمیت
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
خانواده اسمیت به خوش پوشی مشهورند، به خصوص جیدا پینکت اسمیت که الگوی خوبی برای فرزندانش، جیدن و ویلو، است. بدون شک می توان گفت که مدال خوش تیپ ترین های فرش قرمز همیشه متعلق به این خانواده است.
 

 
کیت هادسون
 
خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
درست شبیه مادرش گلدی هان، کیت هادسون نیز مادری است که راز خوش پوشی را به خوبی می داند. پسران او به لطف سلیقه خوب مادرشان همیشه خوش تیپ در ملا عام ظاهر می شوند. البته این را هم منکر نمی شویم که یکی از دلایل خوش تیپی کیت، اندام متناسب اوست اما در هر حال او سلیقه فوق العاده ای در انتخاب لباس دارد.
 

 
کیت ماس
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
با مد پیش رفتن ساده است، آنچه سخت است پیدا کردن سبکی شخصی برای ظاهرمان می باشد که کیت ماس خوب از عهده اش بر آمده است. سبک لباس پوشیدن او مانند هیچکس نیست. در واقع او ترجیح می دهد که نظرات شخصی خودش را در شیوه لباس پوشیدن به کار گیرد. هیچکس و هیچ چیز، حتی فرزند او هم نتوانست مانع از پیشرفت او در دنیای مد و فشن شود.
 

 
 امیلی بلانت
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
بچه دار شدن امیلی بلانت نه تنها ظاهر و تیپ او را خراب نکرد بلکه او را جذاب تر نیز ساخت. مطمئنا شما هم شاهد آن در فیلم «The Girl On The Train» بوده اید. با وجود این زن خوش تیپ و جذاب بی شک همسر او جان کراسینکی به داشتنش افتخار می کند.
 

 
نیکول ریچی
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
سبک لباس پوشیدن نیکول ریچی از گذشته تا به حال تغییرات زیادی کرده است. او حتی با وجود داشتن فرزند توانسته خط تولید لباس های خود را با نام «House of Harlow» آغاز کند. با داشتن 2 فرزند زیر 20 سال، او همچنان یکی از تاثیرگذارترین های دنیای مد و فشن به حساب می آید.
 

 
گوئن استفانی
 
خوش تیپ ترین مادران هالیوودی 
 
گوئن استفانی جزو آن دسته از ستاره هایی است که هر چه زمان می گذرد، خوش تیپ تر و سرحال تر از قبل می شود. او از زمانی که صاحب 3 فرزند شد، بیشتر به ظاهرش می رسد طوری که مدل خاص موهایش، رژ لب قرمز و خط چشمش به عنوان سبک خاص او معرفی شده است. 
 

 
سیه‌نا میلر
 
 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی
 
سیه‌نا میلر بازیگر، مدل و طراح مد بریتانیایی است که ایده های خلاقانه ای را در صنعت مد و فشن از خود بروز داده است. او پس از بچه دار شدن، مانند خیلی از مادران دیگر، نه تنها از حرفه خود کناره گیری نکرد بلکه قدرتمندتر از قبل نیز ظاهر شده است.
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.