// ۱۸ تیر ۹۷ ، ۱۶:۴۸

اگر طرفدار رقص و موسیقی هستید، احتمالاً کلیپ های کامی یوسفی را دیده اید؛ کامی یوسفی جوانی اینستاگرامی و پرطرفدار است که به علت انتشار کلیپ های با محتوای مجرمانه توسط پلیس فتا دستگیر شده بود.با مجله اینترنتی چفچفک همراه باشید.

این روزها مدلینگ ها و افراد شاخ اینستاگرام توسط پلیس فتا تحت پیگرد قرار می گیرند و از اولین افرادی که بازداشت شده اند، کسانی هستند که کلیپ های رقص خود را که به اصطلاح خصوصی است و نباید منتشر شود، در فضای مجازی با کاربران به اشتراک گذاشته اند.

کامی یوسفی تنها قربانی اینستاگرام در ایران نیست ؛ یکی از دوستان او به نام الناز قاسمی نیز که با یکدیگر گاهی کلیپ فان تهیه می کنند نیز دستگیر و به علت انتشار محتوای مجرمانه صفحه اینستاگرام وی از آن محتوا خالی شده است..

سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس فتا بعد از سال جدید ۹۷ اعلام کرد که در حال شناسایی بیش از ۵۱ هزار صفحه اینستاگرامی هستیم که محتوای مستهجن و مبتذل با عکس ها و فیلم های ناهنجار دارند و اقدامات لازم برای شناسایی همه این پیج ها شروع شده است.

اما این کار چه کمکی به ما می کند؟ آیا اصلا دستگیری و بازداشت افرادی که در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند و به نوعی تهیه کلیپ فان و . . . به حرفه آنان تبدیل شده است، کار درستی است؟ نظر خود را برای ما بنویسید.

پرتال دکتر سلام - سبک زندگی سالم - مجله پزشکی دکتر سلام  : سایت تفریحی چفچفک

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.