// ۲۸ آبان ۹۶ ، ۲۳:۳۶

ازدواج کودکان خردسال امری باورنکردنی هست که در برخی از کشورهای دنیا رخ می‌دهد و مردم هم به آن توجهی ندارند. زوج خردسال یا زن و شوهری که کارمند ثبت اسناد با دیدن دختر و پسربچه کم سن و سال که برای ازدواج رسمی مراجعه کرده بودند شوکه شد اما در نهایت متوجه شد که انها قانونی اجازه اینکار را دارند

در برخی جوامع امروزی برخلاف سایر جوامع سن ازدواج روز به روز کاهش می‌یابد و ازدواج بین نوجوانان و حتی گاهی در موراد کمیاب خردسالان نیز گزارش می‌شود اما موردی که در این بخش از سرگرمی پارس ناز خواهید دید متفاوت هست و هیچ مشکلی در مورد سن زوج ها وجود ندارد اما مطمئنا کسی این واقعیت را یقین نمیکند.

ازدواج و زندگی مشترک این زوج خردسال +عکس

ازدواج زن و شوهر جوان که در کودکی و خردسالی باقیمانده اند 

یکی از کارمندان ثبت اسناد با دیدن زوج مراجعه کننده شوکه شد , او نمی‌دانست چه واکنشی مناسب هست چرا که پشت میز خود یک دختر و پسربچه ی کم سن و سال را میدید که برای ثبت ازدواج خود به او مراجعه کرده بودند.طبق انتظار او ابتدا مخالفت کرد وگفتگو هایی در مورد غلط بودن این اقدام به انها گفت اما زمانی

 که مدارک شناسایی را دیدن کرد متوجه اشتباهش شد  زن و شوهر جوان کودکانخردسال نبوده اند بلکه دختر و پسرجوانی بودند که به علت مشکلی خاص در این اوضاع بودند.

ازدواج و زندگی مشترک این زوج خردسال +عکس

تصویر مدارک رسمی ازدواج زوج جوانی که شبیه کودکان خردسال بودند

ازدواج و زندگی مشترک این زوج خردسال +عکس

حقیقت دشوار زوج خردسال چه بود ؟

 به گزارش چفچفک این دختر و پسر جوان 20 و 22 ساله هردو به سن قانونی ازدواج رسیده بودند اما به علت اضطراب رشد در این اوضاع باقی باقیمانده بودند , چهره و قد آن ها درست شبیه یک طفل خردسال بود و تشخیص سن حقیقی انها کار ساده ای نبود.

“dwarfism” «کوتوله» ماندن دلیلی بود که دختر جوان را با وزنی کمتر از 30 کیلوگرم و قدی 130 سانتی متری در سن جوانی حفظ کند گرچه همینطور در مورد پسر جوان که کمی ازلحاظ جثه بزرگتر از عروس بانو بود.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

  1. محمد عـــــــرفان | ۲۹ آبان ۹۶ ، ۲۲:۳۸ | لینک
    چه جالب