// ۱۸ آبان ۹۸ ، ۲۲:۴۵

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو  : از قرار معلوم کیانو ریوز ۵۵ ساله برای اولین بار در ۲۰ سال گذشته به تصویر تنها و غمگین خود پایان داده، خبری که شادی زیادی در میان طرفداران این بازیگر مشهور هالیوودی به وجود آورده.

کیانو ریوز اکساندرا گرنت

هفته ی گذشته در جریان مراسم هنری ای به نام LACMA Art and Film Gala که توسط برند گوچی برگزار شده بود، کیانو ریوز برای اولین بار، نه تنها بلکه به همراه یک زن به روی فرش قرمز یک مراسم قدم گذاشت. آن ها دست در دست هم در برابر دوربین ها حاضر شدند و طرفدارها این را تأییدی بر وجود رابطه ای عاشقانه میان آن دو دانستند.

همچنینین بخوانید:

داغ ترین خبرهای اینستاگرام بازیگران در ماه پاییز + همراه با عکس

بازیگران جدید در فیلم ملاقات با جادوگر

این اتفاق بسیار تعجب برانگیز بود چون ریوز که همیشه سعی بر شخصی نگه داشتن زندگی خصوصی خود داشته، در تمام طول دوران فعالیت حرفه ای اش هرگز با زنان زندگی اش در هیچ مراسم فرش قرمزی شرکت نکرده.

اوایل سال جاری میلادی بود که ریوز در مصاحبه ی تلویزیونی اش در شوی الن دیجنرس اظهار کرد در جریان ساخت فیلم «سرعت» علاقه ی گذرایی به بولاک پیدا کرده بود اما هرگز این مسأله را با خود او در میان نگذاشته بود. بولاک هم مدتی بعد در برنامه ی الن دیجنرس اظهار کرد که این علاقه از سمت او هم وجود داشته.

آخرین رابطه ی جدی کیانو ریوز با هنرپیشه ای به نام جنیفر سایم بود. این زوج در سال ۱۹۹۹ منتظر تولد دخترشان بودند که  فرزندشان مرده به دنیا آمد. دو سال بعد یعنی در سال ۲۰۰۱، جنیفر هم در حالی که ۲۸ سال سن داشت، در یک سانحه ی رانندگی جان خود را از دست داد.

تمامی این اتفاقات تراژیک زمانی رقم خود که کیانو تنها کمی بیشتر از ۳۰ سال داشت. بعد از آن کیانو خود را غرق کار کرد و بیشتر از دو دهه از صحبت درباره ی زندگی خصوصی اش خودداری کرد. از همان زمان بود که کیانو ریوز کار بر روی کتاب خود به نام «در ستایش شادی» (Ode to Happiness) را آغاز کرد. این کتاب درباره ی شروع یک زندگی جدید بعد از یک تراژدی بزرگ است.

الکساندرا گرنت یعنی همان زنی که چند روز قبل به همراه ریوز بر فرش قرمز حاضر شد، هنرمندی اهل لس آنجلس و از دوستان قدیمی کیانو است. آن ها تجربه ی همکاری با یکدیگر را هم داشته اند؛ گرنت کار تصویرسازی کتاب های ریوز یعنی «در ستایش شادی» و «سایه ها» (Shadows) را انجام داده. به همین دلیل آن ها مدت ها پیش هم باهم در انظار عمومی دیده شده بودند، اما فقط به عنوان دو همکار.

الکساندرا گرنت ۴۶ ساله هنرمندی بسیار موفق است. او آثار شناخته شده ای در زمینه های مختلف از جمله نقاشی، رسم، عکاسی، فیلمسازی و مجسمه سازی دارد. آثار این نقاش و هنرمند چند رسانه ای تحسین شده، در گالری های پاریس، نیویورک، لس آنجلس و دیگر شهرها به نمایش درآمده. تعدادی از کارهای او در مجموعه های هنری موزه های سرتاسر دنیا هم وجود دارد. گرنت جوایز هنری زیادی هم دریافت کرده.

الکساندرا پایه گذار پروژه ی grantLOVE هم هست، یک نهاد خیریه که هدف از آن جمع آوری پول برای نهادهای هنری غیر انتفاعی است. این پول از طریق تولید و فروش نسخه های اصلی و چاپی آثار هنری جمع آوری می شود و به پروژه های هنری هنرمندان و نهادهای هنری غیر انتفاعی تعلق می گیرد.

گرنت ساکن شهر لس آنجلس است، اما سرتاسر عمرش را در کشورهای مختلفی از جمله مکزیک، فرانسه و اسپانیا گذرانده. او همکاری های متعددی با دیگر هنرمندان و نویسندگان داشته.

در سال ۲۰۱۷، گرنت به همراه کیانو ریوز یک انتشارات هنری به نام X Artists’ Books تأسیس کرد که هدف آن تولید کتب هنری باکیفیت در ژانرهای مختلف بیان شده.

گرنت و ریوز اولین بار در سال ۲۰۱۶ در یک مراسم هنری به نام Miami’s Art Basel به همراه یکدیگر دیده شدند. بعد از آن، الکساندرا و کیانو بارها در مراسم های مختلفی با هم حضور پیدا کردند. در فشن شوی اخیر برند سن لورن در ماه جولای سال میلادی جاری هم آن ها دست در دست یکدیگر در برابر دوربین ها حاضر شدند.

به گفته ی وبسایت People، این دو در ماه اکتبر سال جاری هم در یک رستوران باهم دیده شده بودند، اما با وجود گمانه زنی های زیادی که درباره ی نوع رابطه ی آن ها صورت گرفته، نه گرنت و نه ریوز هنوز به طور رسمی صحبتی درباره ی رابطه ی خود نکرده اند.

لطفا نظر خودتون رو راجب این مطلب با ما در میان بگذارید

منبع : روزیاتو

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.