// ۱۹ فروردين ۹۸ ، ۲۰:۴۷

در این بخش از سایت سرگرمی چفچفک با ستاره هایی آشنا می‌شویم کـه جت شخصی دارند، البته جت شخصی در سطح درجه یک! نه مثل هواپیمای سردار آزمون! این ستاره ها کـه مولتی میلیاردرهای واقعی هستند در بین دارایی های بی شمار خود جت های لوکس هم دارند و هر وقت بخواهند بـه هر کجا کـه بخواهند می‌روند، امروز با این بچه پولدارهای هالیوودی آشنا میشویم.

جت شخصی دواین جانسون

دواین جانسون را سالها اسـت کـه می‌شناسیم و بـه‌خوبی می دانیم این هنرپیشه نیرومند و خنده‌ رو پس از موفقیت در مسابقات کشتی‌ کج، راهی هالیوود شد و کار و کاسبی خوبی برای خودش در مرکز سینمای دنیا بـه‌ راه انداخته اسـت. دواین جانسون کـه ۱۰ دوره سابقه قهرمانی در کشتی‌کج را در کارنامه‌اش دارد موفقیت خودرا در مسابقات کشتی‌ کج مدیون خانواده‌اش اسـت.

جالب اسـت بدانید تمامی اعضای خانواده دواین منجمله پدر، پدربزرگ و دایی‌هایش اهل کشتی کج بودند. دواین جانسون بـه لحاظ مال و مکنت نیز کاملاً از مال دنیا بی‌نیاز اسـت و بـه‌گزارش مجله فوربز درسال ۲۰۱۸ دواین با درآمدی نزدیک بـه ۱۲۴ میلیون دلار در هر سال، در فهرست پنجمین سلبریتی پول‌ ساز جهان قرار گرفته اسـت. کاملاً مشخص اسـت هرچقدر کـه ثروتمند هم باشید بازهم نمی توانید چنین ثروتی را خرج کنید.

در نتیجه ولخرجی‌های دواین جانسون پایانی ندارد و خبر هـای زیادی از خریدهای رنگ و وارنگ جانسون را در رسانه‌ ها شاهد هستیم. یکی از این خریدها، یک جت شخصی اسـت کـه گفته می شود دواین جانسون بـه قیمت گزاف ۲۲۰ میلیون دلار، این هواپیما را خریداری کرده و بـه لطف این جت‌شخصی، در کمترین زمان دنیا را زیر پا می گذارد.

جت شخصی فلوید می‌ودر

علاقه‌مندان مسابقات بکس بـه‌خوبی فلوید می‌و در را می‌شناسند و میدانند با مشت‌زنی طرف هستیم کـه تا کنون در هیچ مبارزه‌ای شکست نخورده و از ۵۰ مسابقه‌ای کـه در آن حضور داشته اسـت، ۵۰ برد مسلم داشته. چنین رکورد بی‌سابقه‌ای باعث افزایش دست مزد فلوید می‌و در شده و در همین راستا درسال ۲۰۱۵، مجله فوربز، می‌و در را به‌ عنوان پردرآمد‌ترین سلبریتی دنیا معرفی کرد.

گفته می شود می‌و در درسال ۲۰۱۵ چیزی حدود ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشته اسـت. می‌و در تنها در عرض یک شب و با حضور دریک مسابقه چیزی نزدیک بـه ۱۰۰ میلیون دلار درآمد دارد و از هر فرصتی برای ولخرجی و گشت و گذار بـه دور دنیا استفاده می کند. در همین راستا یک فروند هواپیمای جت شخصی در بین خرید‌های فلوید می‌و در بـه چشم میخورد.

جت شخصی جکی چان

جکی چان ازآن دسته سلبریتی های بسیار محبوب در بین ایرانی‌ها اسـت و مردم سایر قسمت‌های دنیا نیز علاقه خاصی بـه این هنرپیشه هنگ‌کنگی خنده‌رو دارند. اگر شـما هم از طرفداران جکی چان هستید حتما بـه‌خوبی می دانید کـه با یکی از پرکارترین هنرپیشه‌های دنیا طرف هستیم کـه بیشتر از ۱۰۰ فیلم بلند را در کارنامه‌اش دارد.

چنین کار و تلاشی، پول خوبی را برای جکی چان بـه‌دنبال داشته و گفته میشود درسال ۲۰۱۶، جکی چان چیزی نزدیک بـه ۶۱ میلیون دلار پول درآورده اسـت. ثروت جکی چان بالغ بر ۴۰۰ میلیون‌ دلار برآورد می شود و بـه‌عنوان یکی از ثروتمند‌ترین هنرپیشه‌ های هالیوودی بـه‌حساب می آید. جت شخصی از نوع امبرائر لگسی ۵۰۰ «Embraer Legacy 500 jet» او، قیمتی نزدیک بـه ۲۰ میلیون دلار دارد.

جت شخصی دن بیلزریان

اگر اهل اینستاگرام باشید بـه احتمال زیاد نام دن بیلزریان «DAN BILZERIAN» را شنیده‌اید. بیلزریان کـه در شبکه‌های مجازی با نام پادشاه اینستاگرام لقب گرفته، ازآن دسته سلبریتی‌هایی بـه‌حساب می آید کـه زندگی بسیار مجلل و پرخرجی دارد. بیلزریان ازآن دسته سلبریتی‌هایی اسـت کـه ثروت هنگفتی را از پدر بـه ارث برده اسـت، از طرف دیگر خودش هم ید طولایی در قمار دارد.

او درسال ۲۰۱۰ بـه‌عنوان یکی از موفق‌ترین بازیکن‌های پوکر از جانب مجله بلوف «Bluff»، انتخاب شده اسـت. گفته می شود دن بیلزریان دریک جلسه ورق‌بازی، چیزی نزدیک بـه ۳.۶ میلیون دلار را از دست داده اسـت. دن بیلزریان بـه اندازه‌ای ثروت دارد کـه چنین باخت‌هایی برای او همانند پول خرد اسـت و زندگی پرخرج و عیاشی‌هایی کـه دارد باعث شده تا در سن ۳۸ سالگی، دوبار دچار حمله قلبی شود.

دن بیلزریان در لس‌آنجلس و کالیفرنیا خانه دارد و از آنجایی کـه پایتخت قمار دنیا در لاس‌وگاس واقع شده اسـت مانند مردم عادی برای رفتن بـه این شهر سوار بر اتومبیل نمیشود و یک جت اختصاصی خریداری کرده تا هر وقت هوس قمار بـه سرش زد، خودش را در کمترین زمان بـه لاس‌وگاس برساند.

جت شخصی جی‌ زی

زوج مشهور دنیای موسیقی جی‌زی و بیانسه هستند و جی‌زی بـه‌عنوان یکی از ثروتمندترین رپرهای دنیا شناخته میشود. جی‌زی دقیقاً ۲۱ جایزه گرمی را ازآن خود کرده و درسال ۲۰۱۷، مجله فوربز۷ ثروت جی‌‌زی را معادل ۸۱۰ میلیون دلار تخمین زده اسـت. بـه این ترتیب با نگاهی بـه درآمد و ثروت بیانسه و یک حساب سرانگشتی می توان حدس زد، جی‌زی و بیانسه مجموعاً بیشتر از یک میلیارد دلار ثروت دارند.

بـه لطف این ثروت تمام‌نشدنی دائم بـه هم دیگر خودرو هـای اشرافی و جزیره‌های گران‌قیمت و باصفا هدیه میدهند. اما در بین تمامی هدایایی کـه این زوج سلبریتی بـه یک دیگر هدیه داده‌اند، جزیره‌ شخصی کـه جی‌زی با قیمت ۴ میلیون دلار برای بیانسه خرید بیشتر از بقیه بـه چشم میخورد. بیانسه نیز برای این کـه سخاوتمندی جی‌زی را جبران کند برای تولد او یک دستگاه بوگاتی ویرون خریداری کرد.

قضیه هدیه دادن جی‌زی و بیانسه ادامه پیدا کرد تا این کـه در نهایت باخبر شدیم بیانسه دل بـه دریا زده اسـت و یک فروند جت شخصی با قیمت ۴۰ میلیون دلار برای جی‌زی خریداری کرده اسـت. این جت شخصی از چیزی کـه فکرش را بکنید مجهزتر اسـت و حتی بـه یک آشپزخانه نیز مجهز میباشد. اتاق خواب، دو سرویس بهداشتی مجزا را می توان از دیگر ویژگی‌های این جت شخصی نام برد.

جت شخصی کریستیانو رونالدو

دراین قسمت نیز بـه سلبریتی رسیدیم کـه طرفداران زیادی در ایران دارد، این هواداران کـه روز و شب حساب کاربری رونالدو در اینستاگرام را دنبال میکنند، بـه خوبی می دانند کـه رونالدو چیزی بیشتر از ۱۵۵ میلیون هوادار در اینستاگرام دارد و کریستیانو رونالدو هر از گاهی عکسهایی از سفر هـای خود با جت شخصی‌اش را در اینستاگرام بـه اشتراک می گذارد.

رونالدو نه تنها از فوتبال درآمد چشمگیری دارد بلکه از تبلیغات و سایر حاشیه‌های زندگی خود نیز درآمد هنگفتی بـه‌دست می‌‌آید و مجله فوربز مدتی پیش گزارش داد کریستیانو رونالدو با برند ورزشی نایکی قراردادی بـه مبلغ هنگفت ۱ میلیارد دلار بسته اسـت.

این دستمزدهای میلیون دلاری رونالدو رابه یکی از ثروتمندترین فوتبالیست‌ دنیا تبدیل کرده و مدتی پیش باخبر شدیم یک جت گلف‌استریم با مدل G650 خریداری کرده کـه قیمتی نزدیک بـه ۴۵ میلیون دلار دارد. این هواپیمای شخصی، نه تنها امکانات خوبی را برای کریستیانو رونالدو فراهم می کند بلکه چیزی نزدیک بـه ۱۸ نفر مسافر دیگر نیز دراین هواپیما جا می شوند!

جت شخصی جیم کری

جیم‌ کری بـه اندازه‌ای با فیلم‌هایش مـا را خندانده اسـت کـه وقتی حتی نام این هنرپیشه بامزه را میشنویم ناخودآگاه لبخند بـه لب‌مان می آید. ایس ونچورا: کارآگاه حیوانات، احمق‌ و احمق‌تر، ماسک و نمایش ترومن از مهم ترین فیلم‌های جیم کری هستند و بـه‌رغم این کـه چند سالی میشود فیلم پرفروشی را از جیم کری شاهد نیستیم.

اما بازهم سابقه هنرپیشگی او در هالیوود، ثروت چشمگیری را برای این بازیگر فیلم‌های کمدی بـه ارمغان آورده اسـت. جیم کری بـه اندازه‌ای پول و ثروت دارد کـه نمی داند با پول‌هایش چکار کند و در همین زمینه باخبر شدیم یک فروند حت شخصی گلف‌استریم او را خریداری کرده اسـت.

جت شخصی جان تراولتا

اگر تا این قسمت از فهرست جت‌های شخصی سلبریتی‌ها با مـا همراه بوده باشید حتما متوجه شده‌اید کـه سلبریتی‌های زیادی جت شخصی دارند اما کمتر سلبریتی را سراغ داریم کـه خلبانی این جت‌ها را نیز بلد باشد. اما داستان جان تراولتا با بقیه سلبریتی‌ها فرق میکند و با چهره سرشناسی طرف هستیم کـه علاقه زیادی بـه پرواز دارد و همین علاقه باعث شد تا گواهینامه خلبانی را نیز کسب کند.

جالب اسـت بدانید جان تراولتا بـه اندازه‌ای عاشق پرواز و هواپیما اسـت کـه خانه‌ای در فلوریدا خریده تا این خانه با فرودگاه فاصله بسیار کمی داشته باشد و هر وقت کـه از حضور بر روی زمین خسته شد، لباس خلبانی بر تن کند و سوار بر جت‌های شخصی‌اش بـه دور دنیا پرواز کند.

جت شخصی نیمار

نِیمار دا سیلوا سانتوس جونیور کـه در دنیای فوتبال او رابا نام نیمار می‌شناسیم بارها بـه‌عنوان یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا شناخته شده اسـت و اگر اهل فوتبال باشید حتما بـه خوبی میدانید کـه مهارت عجیبی در استفاده از هردو پا برای نظارت توپ دارند. نیمار درسال ۲۰۱۷ با مبلغ گزاف ۲۲۲ میلیون یورو بـه با شگاه پاری‌ سن‌ژرمن ملحق شد و این قرار داد او رابه گران‌قیمت‌ترین فوتبالیست دنیا تبدیل کرده اسـت.

با چنین پول و ثروتی نیمار بجای این کـه یک فروند هواپیما بخرد، دو فروند جت شخصی در اختیار دارد. یکی از این جت‌ها مدل فنوم «Phenom» ۱۰۰ اسـت و قیمتی حدود ۴ میلیون دلار دارد. جت دیگر نیمار مدل سسنا سیتِیشن ۶۸۰ «Cessna Citation» اسـت و هواپیمای گران‌قیمت‌تری بـه‌حساب می آید اما از آنجایی کـه نیمار این هواپیما را دست‌دوم خریداری کرده، چیزی حدود ۵ میلیون دلار برای آن هزینه نموده اسـت.

جت شخصی اپرا وینفری

اپرا وینفری بـه اندازه‌ای در ایالات امریکا نفوذ دارد کـه می گویند اگر روزی هوس رئیس‌جمهوری بـه سرش بزند، در انتخابات رأی بیشتری نسبت بـه رقبا بدست خواهد آورد. اپرا وینفری یکی از شناخته‌شده‌ ترین زن‌های سیاه‌پوست آمریکایی اسـت و بانفوذترین زن دنیا شناخته می شود.

اپرا کـه جایزه اسکار را نیز در کارنامه‌اش دارد درکنار دستاوردهای هنری و اجتماعی، بـه لحاظ اقتصادی نیز یکی از ثروتمندترین زن‌های سیاه‌پوست دنیا شناخته می شود و سرمایه او از ۳ میلیارد دلار تجاوز می کند. این امر باعث شده تا یک جت‌شخصی بسیار پیشرفته از نوع بمباردیه بی.‌دی ۷۰۰ «Bombardier» را در اختیار داشته باشد. اپرا این جت رابا مبلغ گزاف ۴۲ میلیون دلار خریداری کرده.

جت شخصی اپرا بـه لحاظ فضا و امکانات نیز هواپیمای بسیار آسان و جاداری اسـت و ۱۹ سرنشین داخل این هواپیما بـه اسانی قرار می گیرند. گفته میشود این جت شخصی دارای بهترین امکانات داخلی اسـت و برای مسافرت‌های هوایی طولانی از جدید ترین فناوری‌های روز دنیا جهت سرگرم کردن مسافرین بهره می گیرد. تجهیزات داخل این جت نیز کاملاً اشرافی و لاکچری انتخاب شده‌اند.

سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز  ParsNaz : بخش اخبار داغ و جالب از مجله اینترنتی چفچفک

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.