// ۰۲ دی ۹۶ ، ۱۰:۵۵

روابط در هالیوود می تواند بسیار مشکل زا و با فراز و نشیب های فراوان همراه باشد. نیاز مبرم حرفه و هنر برای سفرهای بسیار و دور بودن طولانی از خانه، جنجال ها در رسانه های اجتماعی و اخبار درست و نادرست از روابط پشت پرده و خیانت ها باعث شده که بسیاری از سلبریتی ها در روابط عاشقانه خود دچار مشکل شوند. بازگشت به روابط گذشته یا آشتی کردن بعد از یک درگیری طولانی یا مختصر نیز در دنیای هالیوود موضوع غیرمعمولی نیست و گاهی اوقات سلبریتی ها برای بازگشت به رابطه عاشقانه پیشین خود تنها به دنبال یک بهانه ساده می گردند. در ادامه این مطلب شما را با سلبریتی هایی آشنا خواهیم کرد که به هر دلیلی بیش از یک بار با هم تجدید میثاق نموده و در واقع به نحوی مراسم عروسی دوباره ای برگزار کرده اند.

۱۴- بیانسه و جی زی


بیانسه و جی زی در طول دوران زندگی مشترک خود همواره از مشکلاتی درونی رنج برده اند اما در تمامی شرایط سعی کرده اند به یکدیگر وفادار مانده و مشکلاتشان را رسانه ای نکنند. اما در آلبوم جدید بیانسه با نام «لیموناد» اشاراتی به شایعات خیانت جی زی به بیانسه شده و جی زی نیز در مصاحبه ای این شایعات را تایید نموده است. علی رغم تمامی شایعات در مورد احتمال جدایی این دو به خاطر خیانت جی زی، آن ها بار دیگر در سال ۲۰۱۴ و در یک مراسم خصوصی در جریان یک سفر تفریحی در کورسیکا و در جریان جشن تولد ۳۳ سالگی بیانسه تعهد خود را به همدیگر تکرار کرده و بار دیگر با هم عهد و پیمان وفاداری بستند.

۱۳-شارون و آزی آزبورن


بر همه آشکار است که آزی آزبورن و شارون آزبورن از زمانی که در حولای ۱۹۸۲ در هاوایی با هم ازدواج کردند همواره اختلافاتی داشته و زندگی زناشویی آن ها پرتنش بوده است. رابطه این دو در تمام این سال ها از خشونت خانگی، سوء مصرف مواد مخدر و خیانت آسیب های زیادی دیده است آخرین بار در سال ۲۰۱۶ این دو پس از این که شایعاتی در مورد رابطه آزی با آرایشگرش بعد از محروم شدن او از زندگی در کنار خانواده اش به گوش رسید برای مدتی دور از هم زندگی می کردند. اما از آن زمان این دو بار دیگر با هم آشتی کرده و تنها دو ماه قبل از ۳۵اُمین سالگرد ازدواجشان، در مراسمی خصوصی در روز مادر در لاس وگاس بار دیگر با هم پیمان وفاداری بستند. آزی آزبورن در این باره چنین گفته است:” برای من این مراسم در واقع مانند روز عروسی ام واقعی بود. این مراسم را برای همیشه به یاد خواهم داشت. من وشارون در این سال ها سختی های زیادی کشیده ایم و این موضوع حقیقتاً مانند یک شروع تازه است”.

۱۲- دیوید و ویکتوریا بکهام


دیوید و ویکتوریا بکهام یکی از زیباترین و بادوام ترین روابط را در دنیای هالیوود دارند. آن ها اولین بار ۱۸ سال پیش، سال ۱۹۹۹، پیمان زناشویی بستند و اکنون صاحب ۴ فرزند شده اند. دیوید بکهام در مصاحبه ای با رادیو بی بی سی در ژانویه ۲۰۱۷ فاش کرد که او و ویکتوریا اخیراً بار دیگر در یک مراسم خانوادگی بسیارخصوصی و کوچک با هم پیمان زناشویی بسته و وفاداری خود را به هم اعلام کرده اند.

۱۱- الک و هیلاریا بالدوین


این دو ابتدا در سال ۲۰۱۲ با هم ازدواج کردند و در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ نیز پنجمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند و بار دیگر به هم ابراز وفاداری نمودند. آن ها این کار را طی یک مراسم خصوصی خارج از خانه با حضور نزدیک ترین دوستانشان انجام دادند.هیلاریا در این مورد در مصاحبه ای با اسوشییتدپرس چنین گفته است:” می دانید وقتی که ازدواح می کنید همه چیز به این می ماند که شما کارتان را انجام داده اید. اما این که بگویید آهای من هنوز بر این عهد مانده ام بسیار خوب است”. این زوج هنرمند دارای سه فرزند بوده و اخیراً نیز اعلام کرده اند که فرزند چهارمشان که پسر نیز هست به زودی به دنیا خواهد آمد.

۱۰- ویولا دیویس و جولیوس تنون


ویولا دیویس و همسرش، جولیوس تنون، تعهد خود به همدیگر را بار دیگر در روز ولنتاین سال ۲۰۱۶ یاداوری کردند. آن ها این مراسم را در کالیفرنیا و در مقابل گروه کوچکی از اعضای خانواده و دوستان نزدیک خود انجام دادند از جمله اپرا وینفری. این زوج که در ژانویه ۲۰۰۳ با هم ازدواج کردند هر ساله تعهد ازدواج و وفاداری خود را تجدید می کنند. دیویس در مصاحبه ای در این باره چنین گفته است:” هیچ راهی بهتر از این برای این که احساس کنیم زندگی واقعی فراتز از بچه دار شدن و ازدواج کردن با کسی که دوستش دارید است وجود ندارد. این یک یادآوری است. یک بیدار شدن. شغل من برای موفقیت است اما ازدواج و زندگی ام از اهمیت بیشتری برخوردار است”.

۹- جنیفر لوپز و مارک آنتونی


کمی قبل از این که این دو برای همیشه از هم جدا شوند، جنیفر لوپز و مارک آنتونی در یک مراسم مشترک با کارلوس بلتران وهمسرش جسیکا، تعهد و وفاداری مجدد خود را اعلام نمودند. این مراسم در پنتهاوسی در قصر سزارها و تنها با حضور ۱۲ مهمان برگزار شد. لوپز و آنتونی در ژوئن ۲۰۰۴ با هم ازدواج کرده و در سال ۲۰۰۸ صاحب فرزندانی دوقلو به نام های ماکسیمیلیان و امی شدند. این دو تنها سه سال بعد در جولای ۲۰۱۱ از هم جدا شدند.

۸- تام بریدی و ژیژل بوندشن


مدت زمان زیادی طول نکشید تا این دو بار دیگر بر تعهدشان به همدیگر تاکید مجددی داشته باشند و این مراسم در کاستاریکا و در ملک شخصی بوندشن در آوریل ۲۰۰۹ رخ داد، تنها چند ماه بعد از این که این دو در فوریه ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند. برخلاف بسیاری از اافراد حاضر در این فهرست، مراسم عروسی اولیه بریدی و بوندشن بسیار کوچک و خصوصی برگزار شد اما در مراسم دوم تعداد بیشتری از دوستان و اعضای خانواده دو طرف در مراسم حضور داشتند. وقتی که از آن ها پرسیده شد که چرا مراسم عروسی اولیه خود را تا این حد بی سر و صدا و بدون تجملات برگزار کرده اند بریدی گفت:” موضوع این است که این روز به شما تعلق دارد. هیچ مشکل شخصی با کسی تعریف نمی شود اما این مراسم به دیگران مربوط نمی شود. این مراسم در مورد تمام چیزی است که شما و همسرتان برای یک روز به آن نیاز دارید”.

۷- لیان ریمز و ادی سیبریان


لیان ریمز خواننده سرشناس موسیقی کانتری و ادی سیبریان ازدواج خود را در سال ۲۰۱۲ و تنها یک سال پس از ازدواج اصلی شان تجدید کردند. ریمز این مراسم را با یک توئیت جالب اعلام کرد. مضمون توئیت وی به این شرح بود:” ما امروز بار دیگر پیمانمان را تازه کردیم… بسیار جالب است که از همدیگر به خاطر سال های گذشته به عنوان زن و شوهر تشکر کنیم. می خواهیم به سراغ یک سال جدید فراموش نشدنی برویم”.

۶- تامارا و ادی جاج


تامارا جاح بازیگر سریال های ریالیتی شو پیمان زناشویی خود را با همسرش ادی جاج در یک مراسم زیبا در آگوست ۲۰۱۷ تکرار کردند این مراسم به عنوان بزرگ ترین مراسم تجدید میثاق در دریای کارائیب به ثبت رسید. تامارا در مصاحبه ای در این باره چنین گفت:” برای من و ادی بسیار مهم بود که بتوانیم تعهداتمان را بار دیگر در چنین مکان زیبایی و در کنار خانواده خود مورد تاکید قرار دهیم. شادی به خاطر یک عمیر عشق و ماجراجویی از یک جزیره ی شاد”. این دو در ژوئن ۲۰۱۳ در یک مراسم که به طور زنده از تلویزیون پخش می شد با هم ازدواج کرده بودند.

۵- توری اسپلینگ و دین مک درموت


با توجه به این که خیلی ها می دانند دین مک درموت بارها و بارها از توری اسپلینگ درخواست ازدواج کرده بود جای تعجب ندارد که این دو بارها عهدشان را از نو جشن بگیرند. این دو ابتدا در سال ۲۰۰۶ در فیجی با هم ازدواج کردند و چند سال بعد در می ۲۰۱۰، تصمیم گرفتند که یک بار دیگر عشقشان را به یکدیگر علنی کنند، و این بار اما در حیاط پشتی خانه خود در بورلی هیلز. در روز صبح مراسم تجدید میثاق این دو، اسپلینگ توئیت کرده بودا:” روزی زیبا برای ازدواج مجدد”.

۴- هایدی کلوم و سیل


اگر چه این دو دیگر با هم زندگی نمی کنند اما به نظر می رسید که از طرفداران سرسخت تجدید میثاق ازدواج بوده و این موضوع را در طول هقت سال زندگی مشترک به خوبی نشان دادند. این دو برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ در ساحلی در مکزیک با هم ازدواج کردند. آن ها هر سال بار دیگر مراسمی شبیه مراسم ازدواج گرفته و تعهداتشان را تکرار می کردند و هر بار این مراسم در رسانه ها پوشش گسترده ای داشت. سیل در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ ادعا کرد که وی علاقه زیادی به این موضوع نداشته و تمامی این ماجراها ایده ی هایدی بوده است. وی گفته که به نظر او با توجه به این که خود دوست دارد زندگی خصوصی اش خصوصی بماند این موضوع بیش از حد کلیشه ای و نمایشی شده بود. البته وی گفته که علیرغم ضروری نبودن تجدید میثاق ازدواج از این کار بدش هم نیامده است.

۳- راد استوارت و پنی لنکستر


بعد از یک دهه زندگی مشترک، راد استورات و پنی لنکستر در مراسمی در خانه خود در اسکس بریتانیا بار دیگر با هم پیمان زناشویی بستند. بر اساس گزارش رسانه ها این مراسم در زیر درختی در حیاط خانه این دو انجام گرفت و فرزندان آن ها شاهد و ناظر مراسم بودند. استوارت در این مورد گفته است:” پنی تمام دنیای من است. دختر فوق العاده ای است. عشق برای افراد متقاوت معانی متفاوتی دارد اما برای من اینکار به معنای به اشتراک گذاشتن همه چیز با کسی است که دوستش دارید و من حالا بیش از هر زمان دیگری پنی را دوست دارم”.

۲- فرگی و جاش دوهامل


در سال ۲۰۱۰ و پس از یکسال زندگی مشترک پرهیاهو، جاش دوهامل با یک مراسم تجدید میثاق ازدواج فرگی را غافلگیر کرد. این دو ابتدا در ژانویه ۲۰۰۹ در مالیبو و در برابر چشمان صدها مهمان با هم ازدواج کردند. این بار اما دوهامل مراسم تجدید میثاق خود و فرگی را در جوی بسیار خصوصی تدارک دید و تنها خود و همسرش و یک نفر دیگر در آن حضور داشتند. او همسرش را با هلی کوپتر به یک مکان تفریحی دارای چشمه آب گرم در سانتا باربارا برده و در آن جا یک شام مفصل و عاشقانه خوردند. اما در کمال ناباوری در سپتامبر ۲۰۱۷ خبر رسید که این دو در اوایل سال از هم جدا شده اند.

۱-مت دیمون و لوسیانا باروسو


مت دیمون و همسرش لوسیانا باروسو در یک مراسم ساده و خصوصی در سال دسامبر در یک محضر ازدواج کردند تا پاپاراتزی ها برای آن ها دردسرساز نشوند. سال ها بعد در آوریل ۲۰۱۳، این دو در مراسمی در سنت لوسیا و این بار در حضور تمامی دوستان و اعضای خانواده با هم تجدید میثاق کردند. مت دیمون در طول سخنرانی که همان سال در دانشگاه هاروارد داشت چنین گفت:” بسیار بهتر است که در برابر جشم خانواده تعهداتتان به همدیگر را بازگو کنید. این نکته اصلی در مورد تجدید پیمان است. این ها همان کسانی هستند که باعث می شوند شما به عهدهایتان وفادار بمانید. یکی از تعهدات من این بود که طرفی از رختخواب که به دستشویی نزدیک تر است را به او بدهم. و اگر به این تعهد پایبند نمانم در این مورد از مادرم، برادرم و پدرم سرزنش خواهم شنید”.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

  1. اببب | ۰۲ دی ۹۶ ، ۲۲:۴۶ | لینک
    فقط جنیفر لوپز و مارک آنتونی