// ۰۹ مرداد ۹۶ ، ۱۹:۱۹

تمام لذت هدیه دادن یک طرف و ماجرای چه خریدن هم یک طرف! عجله نکنید خیال نداریم به شما بگوییم چه‌چیزی بخرید، اتفاقا این را می‌سپاریم به خودتان و سلیقه‌ای که به خرج می‌دهید اما در مورد رنگ هدیه اصلا و ابدا نمی‌توانید پای سلیقه را وسط بکشید! نوبت به رنگ که می‌رسد باید یک راست بزنید به دل علاقه‌ها و بفهمید دوست‌تان به چه رنگی علاقه دارد.

برای رسیدن به جواب هم لازم نیست گوشی تلفن را بردارید و از خودش سؤال کنید! فقط کافی است کمی روی رفتارش زوم کنید. رفتار و روحیات او همه چیز را لو می‌دهد. اما برای آنکه در این شناسایی درست به هدف بزنید ما به شما می‌گوییم چه رفتاری نشانه علاقه به چه رنگی است. با ما همراه باشید. 

خیال‌تان راحت، رنگش سبز است

شخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند

 

مهربان است و خونگرم؛ وفاداری و وظیفه شناسی هم که از خصوصیات ذاتی اوست.بدون آنکه بخواهد، برایش بسیار مهم است که دیگران درموردش چطور فکر می‌کنند. خودش اهل حرف زدن نیست اما همیشه برای شما یک شنونده خوب است و خوشبختانه راز نگهدار. اعتماد به نفس ندارد اما خوش‌خلقی او زبانزد همه اطرافیان است. خلاصه‌اینکه با او بودن به شما آرامش می‌دهد هرچند خودش کوهی از استرس است. با خیال راحت بروید سراغ رنگ سبز، فرقی هم نمی‌کند که هدیه شما چه باشد. 

به رنگ ارغوان

شخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند  

عاشق شکوه، ظرافت و زیبایی است. شخصیت اسرار آمیزی دارد. مغرور است اما کاملا اجتماعی و با معنویات رابطه خوبی دارد. بهتر است مراقب دوستی‌تان باشید چرا که نه تنها شما بلکه همه اطرافیان از معاشرت با او لذت می‌برند. رنگ مورد علاقه این دوست اسرار‌آمیز شما رنگ ارغوانی است. پس نگران انتخاب هدیه نباشید چون رنگ مورد علاقه او رنگ سال است و پیدا کردنش اصلا کار سختی نیست! 

به صورتی فکر کنیدشخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند

 

  

بسیار درک‌تان می‌کند و اهل لطف کردن نه تنها به شما بلکه به همه اطرافیان است. این لطف تا آنجا پیش می‌رود که اغلب اوقات نگران و دلواپس دیگران است!حرف شور و نشاط و عشق به زندگی هم که در میان باشد در حد و اندازه‌های خودش چیزی کم از طرفداران رنگ قرمز ندارد. همین شور و نشاط درونی باعث شده تا نه تنها خود شما بلکه دیگران هم عاشق معاشرت با او باشند. نوبت به بالا و پایین و سختی‌های زندگی هم که برسد با اقتدار جلو می‌رود و از پس رویارویی با شکست‌ها هم بر می‌آید. به اینجا که رسیدید لازم نیست از او بپرسید رنگ مورد علاقه‌اش چیست، فقط کافی است هدیه‌ای که برایش انتخاب می‌کنید صورتی باشد! 

قرمز رنگ اوست

شخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند 

 دوست‌ شما بسیار پرانرژی است و پر از عشق و علاقه به زندگی. بسیار خوش‌بین است و در مواجهه‌با هدف‌هایش اهل کوتاه آمدن نیست، تا جایی هم که بتواند محکم و مصمم جلو می‌رود. البته کمی هم قدرت طلب است و دوست‌دارد همه چیز را تحت مدیریت خودش در آورد. با این حال کاملا اجتماعی است و اساسا عاشق ارتباط با مردم است. خلاصه ‌اینکه پر از انرژی است و پویایی از وجناتش پیداست. در چنین شرایطی وقتی پای هدیه خریدن به میان می‌آید یک راست بروید سراغ رنگ قرمز، فرقی هم نمی‌کند قرار است چه چیزی برای او بخرید. با اطمینان طیف‌های رنگ قرمز را انتخاب کنید، حتی می‌توانید تا تونالیته‌ای از رنگ نارنجی البته از نوع پر رنگ و لعابش هم پیش بروید و شک نکنید که بهترین انتخاب را دارید چرا که روحیات دوست شما نشان می‌دهد در ناخودآگاهش به رنگ قرمز علاقه‌مند است. 

به رنگ فیروزه

شخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند  

اسرارآمیز است و احساساتی. وقتی کارهای شخصی‌اش در میان باشد اصلا و ابدا زیر بار نصیحت‌های شما نمی‌رود. با ثبات است و البته پشتکار هم دارد بنابراین طبیعی است که خودش به تنهایی از پس اداره امور شخصی‌اش بربیاید.در مورد او به رنگ فیروزه‌ای فکر کنید؛ یک انگشتر یا حتی گردنبند و گوشواره‌ای با سنگ درشت فیروزه خوشحالش می‌کند، شک نداشته باشید چرا که طرفداران چنین رنگی اغلب خانم‌ها هستند! 

مشکی رنگه…

شخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند  

خوش ذوق‌است و با ظرافت طبع بسیار. روحیه‌ای حساس دارد و اتفاقا هنرمند است. درون‌‌گرا نیست اما بیشتر درگیر جزئیات است تا کلیات. به جزئیات زندگی‌‌اش توجه خاصی دارد و هرکاری را با تمام ریزه‌کاری‌هایش انجام می‌دهد. برای کمک به دوستان و اطرافیان سر از پا نمی‌شناسد و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. از همه مهم‌تر اینکه به شخصیت یک‌یک دوروبری‌هایش احترام می‌گذارد، شما که جای خود دارید! ذهن‌تان را درگیر نکنید؛ رنگ مورد علاقه او مشکی است. 

تجمل از نوع طلایی

شخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند  

جاه طلب است و پر از آرزوها و رویاهای بزرگ. برای لذت بردن از زندگی تمام تلاشش را می‌کند. اهل نشستن و منتظر شانس ماندن نیست. جسور است و بی‌باک. با تجمل هم میانه خوبی دارد. دوست جاه‌طلب شما عاشق رنگ طلایی است، پس از همین حالا دست به کار شوید! 

طوسی، انتخاب شماست

شخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند

به روز است و بیشتر از آنکه با سنت میانه‌ای داشته باشد درگیر زندگی مدرن است.با آرامش ذاتی که دارداز طرفداران صلح است و البته اهل سازش و توافق. رنگ مورد علاقه این دوست شما طوسی است. حق با شماست خرید هدیه برای او به این سادگی‌ها هم نیست! 

قهوه‌ای و لاغیر!

شخصیت شناسی,شخصیت اسرار آمیز,شخصیت هنرمند 

دوست‌تان کمی تا قسمتی فیلسوف مآب است البته فیلسوف با چاشنی شاعرپیشگی اما تا دل‌تان بخواهد می‌توانید روی او حساب باز کنید، از بس که ثابت قدم است! کمتر به یاد می‌آورید که جایی تغییر عقیده داده باشد، شاید کمتر اهل تصمیم‌گیری‌های حیاتی باشد ولی امان از وقتی که تصمیم بگیرد! چه پول‌ها که در جیب و چه رازها  که در سینه به امانت ندارد، اصلا آوازه قابل اعتمادی‌اش جلوتر از خودش همه جا می‌پیچد. اگر روی لجبازی‌اش سرپوش بگذارید یک دوست کامل است! برای دوستی با چنین روحیاتی فقط مجازید به رنگ قهوه‌ای فکر کنید و لاغیر!

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.