// ۱۳ مهر ۹۶ ، ۱۰:۵۱

در ۲۰ سپتامبر سال ۲۰۱۶ دنیای هالیوود با خبر درخواست طلاق آنجلینا جولی از برد پیت شوکه شد. در این زمان ۱۲ سال از اولین باری که شایعاتی از آغاز رابطه ی این دو در هنگام فیلم برداری فیلم «آقا و خانم اسمیت» سر زبان ها افتاده بود می گذشت؛ رابطه ای که در سال ۲۰۰۶ به طور رسمی اعلام شد و خیلی زود آنجلینا جولی اعلام نمود که حامله است. این دو همراه با ۶ فرزندی که عمدتاً به فرزند خواندگی قبولشان کرده بودند مانند یک خانواده ی شاد و خوشبخت به دور دنیا سفر می کردند و خبر از هم پاشیدن چنین خانواده ای بعد از بیش از یک دهه زندگی مشترک برای علاقمندان به دنیای هالیوود غیرمنتظره بود. اکنون که حدود ۶ ماه از جدایی رسمی این دو می گذرد مشخص شده که برد پیت با این موضوع کنار آمده و قصد دارد روابط عاطفی جدیدی را تجربه کند.

بر اساس شایعات تعدادی از کسانی که در گذشته با پیت رابطه داشته اند به او نزدیک شده اند که علاوه بر یک چهره ی جدید به نام سینا میلر، می توان به بازیگران سرشناسی مانند کیت هادسون، ژولیت لوییس، کریستینا اپلگیت، ثاندی نیوتون و گوینث پالترو اشاره کرد. اگر چه تجربه نشان داده که باید بسیاری از این شایعات را نادیده گرفت اما پرداختن به این داستان دستکم برای یادآوری این که برد پیت سابقه ی طولانی در نامزدی با زیباترین و دوست داشتنی ترین زنان شاغل در هالیوود دارد خالی از لطف نخواهد بود. در ادامه ی این مطلب قصد داریم شما را با تمامی رابطه های عاطفی که برد پیت در دوران فعالیت خود در هالیوود داشته است آشنا کنیم.

۱- جیل شولن

اولین دختری که برد پیت از او خواستگاری کرد بازیگری نوجوان به نام جیل شولن بود که بیشتر با خاطر بازی اش در فیلم های «پدرخوانده» (The Stepfather) ، «ذرت بو داده» (Popcorn) و «شبح اپرا» (Phantom of The Opera) شناخته می شود. این دو رابطه ی عاشقانه ی خود را در سال ۱۹۸۹ و زمانی که در فیلم «کلاس بریدن» (Cutting Class) همبازی شدند اغاز کردند. این فیلم یکی از فیلم هایی بود که برد پیت را به شهرت رساند و شولن از آن به بعد هیچگاه نتوانست شهرتی به اندازه ی برد پیت کسب کند. گرمی رابطه ی این دو خیلی زود و به همان سرعتی که روشن شده بود نیز خاموش شده و تنها سه ماه بعد از آغاز رابطه، این دو از هم جدا شدند.

راستش را بخواهید عامل این جدایی جیل شولن بود که برد پیت را به خاطر یک مرد دیگر تنها گذاشت. برد پیت در مورد رابطه اش با جیل چنین گفته است:” من در لس آنجلس بودم که او [جیل] به من زنگ زد و پشت تلفن گریه می کرد. او تنها بود و داستان غم انگیزی داشت. در آن برهه زمانی من تنها ۸۰۰ دلار داشتم و ۶۰۰ دلار آن را صرف خرید بلیط و سفر از لس آنجلس به مجارستان کردم تا او را ببینم”. شاید بتوانیم بگوییم که جیل شولن از تصمیمی که بعدها گرفت و پیت را ترک کرد پشیمان شده است.

۲- جینا دیویس

قبل از این که بیشتر از قبل وارد روابط عاشقانه ی برد پیت شویم باید نکته ای را به شما بگوییم و آن این که برد پیت برای روابطش معمولاً یک الگوی خاص داشت و معمولاً با زنانی که همبازی می شد نامزدی می کرد. بنابر شایعات برد پیت و جینا دیویس بیش از یک سال با هم رابطه داشته اما آن را از چشم رسانه ها دور نگه داشته بودند. این دو هیچگاه با هم روی فرش قرمز راه نرفتند و حتی رابطه ی خود را علنی نکردند. این دو در سال ۱۹۹۱ در فیلم پر سر و صدا و جذاب «تلما و لوییز» (Thelma and Louise) همبازی بودند که باعث شد برد پیت به عنوان یک نماد مردانه جذاب مطرح شود. اگر چه بازی در این فیلم باعث شد که برد پیت به شهرت برسد اما وی برای بازی در آن تنها ۶٫۰۰۰ دلار دستمزد دریافت کرد.

۳- سینیتا

شاید باور نکنید اما برد پیت تنها با بازیگران نامزد نمی شد؛ برای مثال در دهه ی ۸۰ وی با یک خواننده ی سرشناس موسیقی پاپ اهل بریتانیا به نام سینیتا نامزد شد. اگر چه بسیاری وی را به خاطر این که مدتی نامزد سایمون کاول (تهیه کننده و مجری مشهور تلویزیونی) می شناسند اما باید بدانید که وی خواننده ی بااستعدادی نیز بود. این سوپراستار بریتانیایی توسط کاول کشف شده بود ولی پس از جدایی از او، سینیتا با برد پیت نامزد کرده و رابطه ی آن ها حدود دو سال ادامه داشت. در آن دوران برد پیت هنوز به شهرت نرسیده بود. سینیتا هنوز نیز گفته که برد پیت را دوست دارد و آن زمان از بودن با او لذت می برده است.

۴- شیلین مک کال

برد پیت در روابط عاطفی اش نیز گاه انتخاب های بحث برانگیزی داشته است که شیلین مک کال یکی از آن هاست. دلیل این که این رابطه را بحث برانگیز می دانیم زیبا نبودن یا وجود مشکلی از جانب مک کال نیست بلکه نکته ی عجیب این است که زمانی که پیت و مک کال نامزد بودند، مک کال تنها ۱۵ سال و برد پیت ۲۵ سال سن داشت. برد در سال ۱۹۸۷ در یک سریال با مک کال آشنا شده و در کنار هم در آن بازی کرده بودند. این سریال که «دالاس» نام داشت بسیار موفقیت آمیز بوده و رابطه ی پیت و مک کال اولین رابطه ی بزرگ برد پیت به شمار می آمد. اما این رابطه دوام چندانی نداشت و جزییات بسیار کمی در مورد رابطه ی آن ها و دلیل جدایی شان مطرح شده است. مک کال پس از این سریال دیگر موفقیت چندانی کسب نکرد و به طور کلی دنیای بازیگری را کنار گذاشت.

۵- ژولیت لوییس

زولیت لوییس یکی دیگر از نوجوانانی بود که برد پیت با آن ها نامزد شد. در آن دوران ژولیت ۱۷ ساله حدود ۱۰ سال از برد پیت جوان تر بود. این دو در دهه ی نود به مدت ۳ سال با هم بودند. این دو هنوز هم رابطه ی دوستانه ای دارند و در سال ۲۰۱۴، لوییس با انتشار عکسی از گذشته ی این دو در کنار هم تولد «دوست قدیمی اش» را به او تبریک گفت. لوییس از زمان جدایی از برد پیت در نقش های بسیار کمی بازی کرده است.

۶- ای جی دیلی

بسیاری از شما نامزد دیگر برد پیت یعنی ای جی دیلی را با صدایش و نه ظاهرش می شناسید زیرا وی بیشتر در زمینه ی صداپیشگی فعالیت داشته است. وی امروز نیز در این حرفه فعالیت دارد اما به اندازه ی نامزد سابقش مشهور نیست. این دو در سال ۱۹۸۹ با هم نامزد شدند و رابطه ی آن ها آن قدر کوتاه بود که نتوانستند مدت زیادی در انظار عمومی در کنار هم ظاهر شوند. اگر چه اطلاعات زیادی در مورد رابطه ی این دو وجود ندارد و دیلی نیز در مورد رابطه اش با برد پیت سکوت کرده است اما با توجه به عکس های فراوانی که از این دو وجود دارد باید گفته که بدون شک این دو رابطه ای فراتر از دو دوست با هم داشتند.

۷- جولیا اورموند

در سال ۱۹۹۴، برد پیت با یک بازیگر با استعداد و خوش آتیه به نام جولیا اورموند نامزد شد. این دو در فیلم موفق «افسانه های خزان» (Legends of The Fall) همبازی بودند. اگر چه اورموند به ندرت در مورد نامزدی اش با برد پیت صحبت می کند اما همواره وی را به خاطر استعداد بازیگری و ظاهر جذابش ستوده است.

۸- ثاندی نیوتون

ثاندی نیوتون یک بازیگر زیبا و سرشناس بریتانیایی است که بیشتر به خاطر بازی فوق العاده اش در فیلم «در جستجوی خوشبختی» (The Pursuit of Happyness) شناخته می شود. نیوتون و برد پیت در سال ۱۹۹۴ در سر صحنه ی فیلم «مصاحبه با خون آشام» (Interview with a Vampire) با هم آشنا شدند. جالب این که برد پیت در همان سال نیز برای مدت کوتاهی با جولیا اورموند رابطه داشت و ثاندی نیوتون نیز در آن زمان شخصیت جدید و ناشناسی در دنیای هالیوود بود. رابطه ی این دو حدود یک سال به طول انجامید و علی رغم این که این دو بدون درگیری و با تفاهم کامل از هم جدا شدند اما دلیل این جدایی هنوز مشخص نشده است.

۹- رابین گیونز

رابین گیونز که با نام دارلین مریام نیز شناخته  می شود یکی از زنان متعددی است که در دهه ی ۸۰ میلادی برد پیت با آن ها وارد رابطه ی عاطفی شد. اگر چه مدت زمان دقیق رابطه ی این دو مشخص نیست اما می توان گفت که این رابطه حدود یک سال دوام داشت. نکته ی جنجالی در مورد رابطه ی این دو این بود که گیونز قبل از رابطه با پیت، با مایک تایسون، بوکسور مشهور آمریکایی ازدواج کرده بود و در زمانی که رابطه اش را با پیت آغاز کرد هنوز طلاق وی از تایسون رسمی نشده بود. به همین دلیل تایسون در انظار عمومی بارها به خیانت همسر سابقش اعتراف کرده و برد پیت را ملامت می کرد.

۱۰- کلر فورلانی

در سال ۱۹۹۸، کلر فورلانی در فیلم فانتزی «ملاقات با جو بلک» (Meet Joe Black) با برد پیت همبازی شد. این دو که علاقه ای به پنهان کردن رابطه ی خود نداشتند در اولین اکران رسمی این فیلم دست در دست هم حاضر شدند. این دو حدود یک سال با هم بودند و برد پیت پس از جدایی از فورلانی به طور رسمی با جنیفر آنیستون ازدواج کرد. اطلاعات زیادی در مورد رابطه ی  این دو و دلیل جداییشان در دست نیست.

۱۱- کاتیا وون کارنیه

در میان زنانی که برد پیت با آن ها رابطه داشته بدون شک کاتیا وون گارنیه یکی از زیباترین آن ها بوده است. برد پیت برای مدتی بسیار کوتاه در دهه ی ۹۰ با این کارگردان آلمانی زیبا و با استعداد نامزد شد. رابطه ی این دو در سال ۲۰۰۹ نیز بار دیگر جنجالی شد زیرا تصاویری از آن ها در اولین اکران عمومی فیلم «حرام زاده های بی شرف» (Inglourious Basterds) در حال حرف زدن با هم رسانه ای شد. به زودی شایعاتی در مورد خیانت پیت به آنجلینا جولی و رابطه اش با وون کارنیه بر سر زبان ها افتاد اما هیچ رابطه ی علنی بین این دو برقرار نشد. این دو علی رغم رابطه ی بسیار کوتاهی که داشتند همیشه به نیکی از هم یاد می کنند و به همدیگر احترام می گذارند.

۱۲- دمی مور

در اواخر دهه ی ۹۰، شایعاتی مبنی بر رابطه ی دمی مور و برد پیت بر سر زبان ها افتاد. این رابطه هیچگاه تایید نشد اما بسیاری بر این باورند که مور و پیت به طور مخفیانه مدتی با هم رابطه داشته اند. مور یکی از تنها زنانی در دنیای هالیوود است که در زمان نامزدی با پیت از شهرت نسبتاً یکسانی نسبت به او برخوردار بود. مور که یکی از زیباترین و بااستعداترین ستاره های زن هالیوود است قبل و بعد از رابطه با پیت، مدتی نیز با سوپراستارهای هالیوود از جمله اشتون کوچر، بروس ویلیس و رایان رینولدز نامزد بوده است.

۱۳- کریستینا اپلگیت

کریستینا اپلگیت نیز یکی از زیباترین بازیگران هالیوود است که در سال ۱۹۸۹ و زمانی که برد پیت هنوز با شهرت امروزی فاصله ی زیادی داشت با او نامزد بود. جالب این که در آن زمان اپلگیت هنرمند مشهورتری بود و زمانی که این دو برای شرکت در مراسم اهدای جوایز ام تی وی در کنار هم روی فرش قرمز رفتند بسیاری نمی دانستند نامزد جدید اپلگیت کیست. جالب این که اپلگیت در همین مراسم برد پیت را رها کرده و با مرد دیگری مراسم را ترک نمود. سال ها بعد اپلگیت فاش کرد که از تصمیمی که ان شب گرفته پشیمان است.

۱۴- گوینث پالترو

مانند همیشه، این بار نیز برد پیت با یکی از همبازی هایش آشنا شده بود. در واقع پیت و گوینث پالترو در فیلم «هفت» همبازی بوده و رابطه ی این دو از همان زمان آغاز شد. در ان موقع برد پیت ۳۲ سال داشت و پالترو هنوز ۲۲ ساله بود. این دو رابطه ی پر سر و صدایی داشتند که حدود سه سال نیز به طول انجامید. رابطه ی این دو که بسیار نیز به هم می آمدند در سال ۱۹۹۴ آغاز شده و حتی گفته می شود که برد پیت از پالترو درخواست ازدواج کرده بود. پالترو در یکی از مصاحبه های تلویزیونیش در مورد رابطه اش با برد پیت گفته است:” من واقعاً عاشق او شده بودم. او بسیار جذاب و دوست داشتنی بود. من آمادگی اش را نداشتم و او نیز بیش از حد برای من خوب بود”. این دو هنوز دوست هم باقی مانده اند و با توجه به مجرد بودن هر دو شایعات بسیاری در مورد رابطه ی مجددشان به گوش می رسد.

۱۵- جنیفر آنیستون

آنیستون و برد پیت به مدت هفت سال با هم زندگی می کردند که ۵ سال آن به طور رسمی زن و شوهر بودند. این رابطه در سال ۲۰۰۵ به اتمام رسید و دلیل آن نیز خیانت پیت به آنیستون به خاطر آنجلینا جولی اعلام شد. برد پیت گفته است که رابطه ی او و آنیستون دیگر مانند قبل نبوده و آن ها چاره ای جز پایان دادن به آن نداشته اند. آنیستون به طور تلویحی اعلام کرده که آنجلینا جولی مسبب جدایی او و برد پیت بوده است و کورتنی کاکس که دوست صمیمی آنیستون است به طور علنی اعلام کرده که پیت علاقه اش به آنجلینا جولی را با آنیستون در میان گذاشته بود. اکنون که پیت و جولی از هم جدا شده و برد پیت تنها مانده است، تمام دنیا دوست دارند که نظر آنیستون را در این مورد بدانند!

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.