// ۱۴ آبان ۹۶ ، ۱۷:۱۸

سردار عبدالرضا ناظری صبح یکشنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران در پلیس آگاهی قرچک از دستگیری ۲ نفر کلاهبردار حرفه ای خبر داد و گفت: این افراد به سطح شهر قرچک مراجعه کرده و منازلی را در نظر گرفته و از طریق همسایگان اطلاعاتی در خصوص اعضاء آن خانواده کسب می کردند و شماره تلفن آن خانه را از طریق ۱۱۸ به دست می آوردند.
وی افزود: این کلاهبرداران پس از تماس با تلفن منزل مذکور اعلام می کردند، که از طرف بستگان، مانند پسر دایی، پسر خاله که تصادف کرده و در فلان بیمارستان نیاز به عمل جراحی دارد و باید مبلغی پول به حساب واریز کنید، البته برخی از سوژه های این کلاهبرداران با هوشیاری از نیت آن ها مطلع می شدند، اما برخی دیگر از افراد متوجه نشده و مبالغی را به حساب کلاهبرداران واریز می کردند، شماره کارت هایی که برای واریز وجه اعلام می شد، اصیل و متعلق به خود کلاهبرداران نبود و آن ها را از طریق مناطق جنوب شهر تهران تهیه می کردند.
کلاهبرداری تلفنی از ۷۰ نفر در قرچک +عکس
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از شناسایی ۷۰ مال باخته در خصوص این کلاهبرداری خبر داد و گفت: این کلاهبرداران از این ۷۰ نفر بیش از ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری و کارت به کارت کردند، البته تعداد مال باختگان بیشتر از این افراد شناسایی شده است که لازم است، اگر افرادی طعمه چنین کلاهبرداری بوده اند، به پلیس آگاهی قرچک مراجعه کنند.
سردار ناظری افزود: این ۲ کلاهبردار دارای سوابق سرقت و نیز جعل کلاهبرداری هستند که پرونده آن ها تحویل مراجع قضایی شد.
مهر
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
بت اسپات