طبقه بندی موضوعی

سایت تفریحی و سرگرمی - مجله اینترنتی چفچفک به روزترین مجله تفریحی و سرگرمی اول ایران برای تمامی فارسی زبانان کلیک کنید

بایگانی
پربحث ترين ها
تبلیغات متنی
۲

عکس ‌های دیدنی و جالب از کازپلی

آخرین مطالب سایت سرگرمی

عکس ‌های دیدنی و جالب از کازپلی

سایت تفریحی چفچفک : یک عامل منفی مهم‌تر، جامعه و شرایط آن است. خردسال یا نوجوان که بودیم، فیلم‌ ها و سریال‌ هایی که نگاه می‌کردیم محدود بودند و اصولا همه همسلان ما، فقط همان فیلم‌ های و سریال‌ های دو شبکه تلویزیون را می‌دیدند و روز بعد در مدرسه با هم مرور می‌کردند.

اما حالا دیگر هر یک از ما علایق متفاوتی داریم و به ندرت می‌توانیم دوست یا همکاری پیدا کنیم که بتوانیم با او در مورد نکات جالب تازه‌ ترین فیلم یا سریالی که دیده‌ایم، گپی بزنیم.

جالب‌تر آنکه نگاه پیرامون ما، عموما به کسانی که ژرف‌تر دنیا های تخیلی کتاب‌ ها، فیلم‌ ها و سریال‌ ها را مطالعه می‌کنند، کاملا منفی است و از این طور کارها تعبیر به ولنگاری و بیکاری می‌کنند و با زبان بی‌زبانی به آدم می‌فهمانند که چنین عاداتی زیبنده آدم بالغی که برای خود کار و خانواده‌ای دارد، نیست!

پس دیگر تصورش هم برای ما باید دشوار باشد که عاشقان سینه‌ چاک خارجی مانگاها، انیمه‌ها، ویدئوگیم‌ ها و فیلم‌ها را با خودمان مقایسه کنیم! تعدادی از این افراد دیگر واقعا در این دنیا، حل شده‌اند.

در ژاپن به چنین افرادی Otaku گفته می‌شود، آنها با شوق بسیار کتاب‌های و مجله‌ های کامیک را گردآوری می‌کنند و در رویدادهای وابسته به آن شرکت می‌کنند و حتی گاه در مراسمی، پوشش و سر و وضعی شبیه شخصیت‌های مشهور تخیلی برای خود به هم می‌زننند.

کازپلی Cosplay که گاهی کوزپلی و کاسپلی نیز خوانده می‌شود، به عمل پوشیدن لباس به جهت شبیه شدن به شخصیت‌ های مانگا، انیمه، فیلم یا بازی‌های ویدئویی گفته می‌شود.

در این مطلب، تعدادی از عکس‌ های کازپلی‌ های اخیر را به مرور می‌کنیم.

نخست با هم عکس‌ هایی از یک خانواده می‌بینیم که خودشان اعتراف دارند که کلی nerd هستند. آنها در کامیک کان سالانه سالت لیک سیتی، خودشان را در هیأت شخصیت‌های تازه‌ترین قسمت فیلم جنگ ستارگان در آورده بودند و حتی دختر یک ساله‌شان را هم شرکت داده بودند.

نظرات (۲)

    • پاسخ:

      ممنون از حضور شما..عید بر شما مبارک
    • پاسخ:

      سپاس از حضورتان و نظرتون
ارسال نظر
نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.

توضیح لینک توضیح لینک