طبقه بندی موضوعی
ارایش و زیبایی
دنیای مد
پربحث ترين ها
تبلیغات متنی
۲

دیدار قربانیان اسید پاشی با معصومه جلیل‌ پور

آخرین مطالب سایت اخبار داغ و جالب

دیدار قربانیان اسید پاشی با معصومه جلیل‌ پور

به گزارش سایت سرگرمی چفچفک،معصومه عطایی، فاطمه قاسمی و محسن مرتضوی سه تن از قرباینان اسید پاشی و اعضای انجمن حمایت از قربانیان اسید پاشی با حضور در بیمارستان محل بستری معصومه جلیل‌ پور با این قربانی اسید پاشی که در روزهای پایانی سال ۹۶ توسط خواستگار کینه‌ جویش مورد اسید پاشی قرار گرفته بود، دیدار کردند.

قربانیان اسیدپاشی به دیدار معصومه جلیل‌پور رفتند

تعدادی از قربانیان اسید پاشی صبح امروز با معصومه جلیل پور قربانی اسید پاشی تبریزی که در روزهای پایانی سال ۹۶ مورد اسید پاشی قرار گرفته بود، دیدار کردند.

در این دیدار دکتر ده‌ مرده‌ای پزشک معالج معصومه جلیل‌ پور گزارشی از آخرین روند درمانی معصومه را ارائه کرد و گفت: تاکنون سه عمل جراحی روی معصومه انجام شده و فکر می‌کنیم طی یکی و دو هفته آینده بتواند موقتا از بیمارستان مرخص شود.

 قربانیان اسیدپاشی به دیدار معصومه جلیل‌پور رفتند

قربانیان اسیدپاشی به دیدار معصومه جلیل‌پور رفتند

وی با بیان این که نمی‌ توان گفت چه تعداد عمل جراحی دیگر بر روی این قربانی اسید پاشی انجام شود، گفت:‌ روند درمان معصومه ادامه دارد و خوشبختانه با روحیه و مقاومت قوی وی، مراحل درمانی و عمل‌ های جراحی سنگین خود را سپری کرده است.

در ادامه این قربانی اسید پاشی که به سختی صحبت کرده و تمام صورت و بدنش بانداژ شده بود شرحی از وضعیت درمانی خود ارائه کرد.

معصومه عطایی ، فاطمه قاسمی محسن مرتضوی دراین دیدار از معصومه خواستند که روحیه و اعتماد به نفس خود را از دست نداده و با قدرت مسیر خود را ادامه دهد.

مجله اینترنتی چفچفک : فرارو

نظرات (۲)

    • پاسخ:

      بله به کدامین گناه
    • پاسخ:

      این طرف کامل روانی بوده نه یا بله واسه مهم نبوده انگار
ارسال نظر
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی، خوانندگان، ورزشکاران و هنرمندان بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی، خوانندگان، ورزشکاران و هنرمندان