// ۱۴ آبان ۹۶ ، ۰۹:۲۸
ازدواج پسر 23 ساله با عمه 80 ساله پدرش (عکس)

ازدواج پسر جوان با یک پیرزن جنجالی شد .به گزارش چفچفک پسر 23 ساله با ازدواج عجیبش با عمه پدر خود سوژه رسانه ها شد . این پسر جوان با پیرزنی 80 ساله ازدواج نمود .

ازدواج با اختلاف سنی زیاد یکی از مسائلی است که تا کنون بارها در مورد آن اخبار گوناگون منتشر شده است ، از ازدواج دختر 12 ساله با پیرمردی پیرتر از پدر بزرگش تا ازدواج پیرزن 80 ساله با پسر نوجوان 17 ساله که همگی به نحوی با مخالفت خانواده ی همراه بوده ولی برگزار شده است مثل پسر جوانی که در کمال تعجب والدین و اقوام تصمیم گرفت با عمه بزرگ خود یعنی عمه ی عمه اش ازدواج کند.

ازدواج پسر 23 ساله با عمه 80 ساله پدرش (عکس)

“مائوریکیو اوسلو” برای به آرامش رساندن “یولاندا تورس” تصمیم گرفت تا اخرین آرزوی این پیرزن 91 ساله را که ازدواج بود برآورده کند .

 پسرجوان که هنگام ازدواج هنوز در مرحله تکمیل مقدمات دریافت حکم وکالتش بود بعد از مدت کوتاهی وکیل شد و توانست با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد ، این عقیده ای بود که او داشت .

هنگام ازدواج با پیرزنی که 68 بزرگتر از او بود 8 سال از جدایی پدر و مادرش می گذشت و این مرد جوان دوست نداشت هیچ کس به دلیل تنهایی و از هم پاشیدگی خانواده اش غمگین باشد برای همین تصمیم گرفت تا عمه بزرگ خانواده را به آرزوی ازدواجش برساند و او را از تنهایی رها سازد.

ازدواج پسر 23 ساله با عمه 80 ساله پدرش (عکس)

 14 ماه بعد از این ازدواج عروس 91 سال درگذشت و داماد جوان را تنها گذاشت. “مائوریکو” بعد از مرگ همسر پیرش گفت :او برای من یک پشتیبان واقعی بود و حضورش به من دل گرمی می داد و حالا نبودش برای من بسیار سخت است.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۲

 1. محمد عـــــــرفان | ۱۴ آبان ۹۶ ، ۱۰:۳۳ | لینک
  عشق که سن و سال نمیشناسه.
  • | ۱۴ آبان ۹۶، ۱۰:۴۱
   این زیادی دیگه عاشق شده..:):):)
 2. محمد عـــــــرفان | ۱۴ آبان ۹۶ ، ۱۰:۴۶ | لینک
  درسته
بت اسپات