// ۰۷ آبان ۹۶ ، ۱۹:۲۳

به گزارش میرر، دختر 9 ساله این خانواده در سن هشت ماهگی بر اثر زمین خوردن از ناحیه گردن دچار مشکل شده و پدر و مادر وی نیز در همان زمان او را به بیمارستان منتقل نکرده و نزد پزشکان محلی برده اند اما با افزایش سن دختر شرایط جسمی اش بدتر شده و اکنون گردن این دختر کاملا کج رشده کرده و قادر نیست زندگی عادی داشته باشد.
«الله جوریو» پدر 55 ساله و «جمیلان» مادر 50 ساله وی که در استان سینگ در ولایت «پکتیکا» زندگی می کنند شرایط زندگی دخترشان را بسیار درد آور توصیف کرده اند.
«افسین کومبر» 9 ساله اکنون دچار اختلال عضلانی شدید است و گردن او زاویه 90 درجه پیدا کرده و نمی تواند گردنش را در حالت طبیعی نگه دارد.
 
 
 
 
«جوریو» پدر دختر در این باره گفت:« مردم با دیدن دخترم اغلب فرار می کنند.ما دوست داریم تا دخترمان بتواند ادامه تحصیل بدهد و زندگی عادی داشته باشد اما پزشکان این منطقه از وی و درمانش قطع امید کرده و می گویند برای درمان دخترمان باید او را نزد پزشکان حرفه ای در خارج از کشور ببریم اما ما قادر به پرداخت هزینه های درمانی وی نیستیم.»

ایران آنلاین

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
بت اسپات