// ۱۷ آذر ۹۶ ، ۱۸:۱۴

ماجرای ازدواج الهام حمیدی وقتی غوغایی شد که وی در برنامه دورهمی گفت تا به حال ازدواج نکرده هست در حالی که چنین نبود. الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون، در گفت و گو ای درمورد ازدواج سابقش در سن پایین چنین بیان کرد.الهام حمیدی گفت: من یک‌بار حدود ۱۰ سال پیش در سن پایین ازدواج کردم و بعد از مدتی از یک دیگر طلاق گرفتیم و سرانجام نگرفت.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

الهام حمیدی

 ماجرای دردسر جمله ازدواج نکردم برای الهام حمیدی در برنامه دورهمی و حمله شدید کاربران مجازی الهام حمیدی جمعه ۱۱ تیر ماه سال قبل، در برنامه دورهمی مهران مدیری حاضر شد، ودر بخشی از این برنامه گفت ازدواج نکرده و مجرد هست.شمار زیادی از کاربران فضای مجازی پس از این برنامه،به پیج او رفتند و یادآور شدند که پیش از این ازدواج کرده هست.

بحث حتی بر سر حضور این بازیگر فیلم‌ها و سریال‌های ارزشی سینما و تلویزیون، همراه با همسرش، در برنامه‌ای به نام ستاره‌هاست.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

تصویر الهام حمیدی

 «خواهشا منه ، عجول و لجباز و از ادامه فعالیت در اینستا و شبکه مجازی پشیمان نکنید ، خواهش میکنم وکیل پایه یک دادگستری نشید و من وادمها و زندگی شخصی مارو قضاوت نکنید من سعی کردم گفت و گویی روان و بی ریا و خالص داشته باشم اما

واقعا از دست برخی افراد نمی‌توان آب خورد و براحتی نام و فامیلت و گفت چه برسه به مسائل شخصی و زندگی خصوصی ، من مخفی کاری نکردم و گفتم قسمت نشده ازدواج کنم چون در حال حاضر ومدتهاست مجردم و ازدواج نکردم و حاضر نیستم برای بیماری عده قلیلی دارو و سوژه باشم انهم در حوزه زندگی خصوصی ، همدیگرو زود قضاوت نکنیم.ای کاش می ‌شد جای من بودید و برخی از این کامنت ها رو می خوندید و هضم می‌کردید ، مننون از رفقا و دوستداران حقیقی و پاک خواهر همه ی شما الهام»

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

ماجرای ازدواج و طلاق الهام حمیدی
قبلا خبر آن‌لاین گزارش دادهبود که در ضیافت افطار رییس جمهور، وزیر ارشاد این بازیگر را بعنوان ایفاگر نقش‌های ارزشی و ماندگار معرفی کرده هست.الهام حمیدی در واکنش به این رخداد، این متن را توزیع کرده هست.همینطور دراین خبرگزاری صحبت‌های حمیدی درباره ازدواج، در برنامه دورهمی، اینگونه نقل شده هست: «حمیدی با بیان این که هر شخصی با کار ما کنار نمیآید،

از دلایل مجرد بودنش گفت: تا همین اکنون قسمت نشده ازدواج کنم ودر حیطه کاری ما انتخاب بسیار سختاست و هر شخصی با این شغل کنار نمی‌آید.ولی اگر بخواهم روزی ازدواج کنم، انتخابم به دور از عرصه بازیگری، تلویزیون، سینما و این فضا هست.»

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

مهران مدیری در برنامه «دورهمی» با پرداختن به موضوع مدو مدگرایی، هنجارها و انعکاس آن در جامعه میزبان الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون شد.در ابتدای برنامه مهران مدیریبا تعاریفی از واژه مد و ریشه آن در دنیای انسان‌های اولیه، نیم نگاهی به دنیای مد امروز داشت؛

ازنوع پوشش بازیگران و عوامل فیلمهای سینمایی در جشنواره‌ها گفت و درمورد اشاعه آن در جامعه بیان کرد: هرآن چیزی که فلان بازیگر در فلان جشنواره به روی فرش قرمز پوشیده، فردا در همه ی مغازه ها و تن همه ی مردم هست.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

همینطور در ادامه کارگردان برنامه دورهمی عنوان کرد:حوزه مد و مدگرایی نه تنها نوع لباس و یا آرایش چهره را تحت تاثیر قرار داده هست، بلکه پدر دنیای ادبیات را همدرآورده و تمام لفظ‌ ها و واژه ها را تغییر داده هست.«دورهمی» به انضمام بخش نمایشی که داشت میزبان الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون شد و مهران مدیری وی را فردی ستم دیده، آرام، مثبت، عاشق نقش های تاریخی وصف و به روی صحنه «دورهمی» دعوت کرد.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

الهام حمیدی در دورهمی

 از همان ابتدا الهام حمیدی پس از درود و احوال پرسی با تماشاگران و همینطور بینندگان پای تلویزیون درمورد مظلومیت خودش که مهران مدیری اشاره کرده بود، گفت: من اصلا ستمدیده نیستم و شما از آنطرف ماجرا خبر ندارید.شاید این مظلومیت به خاطر نقش‌هایی هست که من بازی کردم.متاسفانه همه ی وقت نقش های مثبت و جدی به من داده میشود و هربار که خودم آمدم و ساختار شکنی کنم، نگذاشتند و گفتند که این نقش مال شما نیست.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

حاشیه ازدواج و طلاق الهام حمیدی

 وی افزود: من خودم به شخصه عاشق کارهای خنده دار هستم و خیلی دوست دارم کاری خنده دار بازیکنم و حتی مطمئن هستم که شاید بهتر از نقش های جدی آنرا بازی کنم.مهران مدیری در راستای صحبتهای حمیدی بیان کرد: مشکل سینمای ماست که فکر میکند برای سهولت کار خودش بازیگرهایی را گزینه کند که برای همان مدل بازی حاضر میباشند و از قبل اساس اش را دارند.

متاسفانه این تبدیل به یک بحران شده در سینمای ما و دلیلش هم بازی های کلیشه و گزینه راحت تر هست.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

مهران مدیری با دقت به گفته های الهام حمیدی در خصوص بازی در نقش خنده دار به او توصیه بازی در کارهای بعدی را داد و حمیدی هم باابراز خوشحالی پذیرفت.حمیدی با بیان این که هر شخصی با کار ما کنار نمی‌آید، از دلایل مجرد بودنش گفت:
تا همین اکنون قسمت نشده ازدواج کنم ودر حیطه کاری ما انتخاب بسیار سخت هست و هر شخصی با این شغل کنار نمی‌آید.ولی اگر بخواهم روزی ازدواج کنم، انتخابم به دور از عرصه بازیگری، تلویزیون، سینما و این فضا هست.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

الهام حمیدی در دورهمی

بازیگر سریال «یوسف پیامبر «ع»» با بیان این که علاقه زیادی به طراحی لباس دارم، خاطرنشانکرد: در دوره ای مزون لباس داشتم اما از روی بدشانسی به زمانی خوردم که دلار در ایران گران شده بود و بجای سود خسارت می‌کردم و همه ی چیز را فراموش کردم و مزون تعطیل شد.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

الهام حمیدی

حمیدی در پایان با اهدای یکی از تابلوهای نقاشی خود به موزه «دورهمی» به رفتار صحیح در فضای مجازی اشاره کرد و گفت:من دو ماه هست که در اینستاگرام به خاطر حواشی و اتفاقاتیکه در دنیای بازیگری و هنر رخ میدهد، فعالیت میکنم.خواهشی که دارم این هست که به سهولت قضاوت نکنیم، اتهام نزنیم و تا این اندازه عجولانه تصمیم نگیریم.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

تصویر الهام حمیدی

الهام حمیدی «زاده ۸ آذر ۱۳۵۶ در تهران» بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی هست.او تحصیلاتشرا در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به آخر رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته هست.

همه چیز درباره ازدواج و طلاق الهام حمیدی در سنین پایین

الهام حمیدی

 وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته هست و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان»رامین لباسچی گزینه شد.درسال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، پیروز به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن، از جشن منزل سینما گردید.از آلبوم‌های تلوزیونی که حمیدی در آنهابه ایفای نقش پرداخته هست؛میتوان از «مسافری از هند»، «زیر تیغ»، «آخرین دعوت» و «شوق پرواز» نام برد.

او همینطور بازی در فیلم‌هایی امثال «بچه‌های ابدی»، «ملک سلیمان» و «گهواره‌ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد و «یوسف پیامبر».

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

  1. Mostafa Nuri | ۱۷ آذر ۹۶ ، ۲۲:۴۵ | لینک
    عجب.دیگه به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد.
    • | ۱۷ آذر ۹۶، ۲۳:۵۵
      ممنون بابت نظرتون
بت اسپات