// ۱۸ آبان ۹۸ ، ۰۸:۳۷

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : تعبیر خواب احمق در خوابتان به اختلافی میان عقیده و امکان خسارت­هایی در آینده نزدیکتان باشد. اگر خودتان را احمق بیابید، تعبیراین است که شما توسط کسانی که از نزدیکانتان به حساب می­‌آیند تمسخر شده و مردود شمرده خواهید شد چرا که ایده­‌هایی غیرعادی که اخیراً داشته‌­اید، یا بخاطر تاثیر بدی که نقشه­‌های شما بر دیگران گذاشته است.

اگر خواب کودکانی احمق را ببینید، تعبیرش رویارویی شما با برخی تغییرات است که شما را از شادمانی دور می­کند و موجب رنجش­تان خواهد شد.

شاید در رویاهایتان تجربه کرده باشید…

همچنینین بخوانید:

پاسخ معما

فال مد

  • یک احمق ببینید.

  • یک احمق باشید.
  • کودکانی احمق.
  • تعداد زیادی از افراد احمق.

تغییرات مثبتی رخ خواهد داد اگر…

  • خودتان احمق درون خواب نبوده باشید.

  • کودکانی احمق دیده باشید.
تعبیر خواب احمق

تعبیر خواب احمق

اگر خواب یک احمق را دیده باشید، تعبیرش این است که شاید شما ریسک­هایی کنید که احتمالاً موجب شکستتان شوند و با خسارت هایی روبرویتان سازند. این فرد احمق نماد محرومیت در رویایتان است، چرا که او فردی متفاوت نسبت به سایر افراد است، و دیگران قادر به درکش نیستند، در حالی که او نیز دیگران را درک نمی­کند. این مورد، نمادی قدرتمند است که باید به شرایطی مشابه در زندگی­تان اشاره داشته باشد.

یک احمق در خوابتان همچنین میتواند به زندگی بدون دغدغه­ای اشاره کند، و به سخت نگرفتن. شما میتوانستید درباره یک تحمق خواب ببینید اگر در شرایطی هستید که فکر می­کنید خواسته­های زیادی از شما دارند. آن احمق در یک رویا، می­تواند شانسی غیرمنتظره را پیش­بینی نماید.

اگر خواب ببینید که خودتان احمقید، تعبیر این خواب راحت نبودن شما به دلیل وجود مخالفت هاست. خوابی درباره احمق­ها شاید نشان از جدل­ها و خسارت­هایی در آینده داشته باشد. دیدن خواب تعداد زیادی از احمق­ها، می­تواند نشان دهنده­ی امکان شکستی کوچک در نقشه هایتان باشد. که احتمالاً منجر به تحقیر و افسردگی شما شود.

احساساتی که شاید حین دیدن خواب یک احمق تجربه کنید.

لطفا نظر خودتون رو راجب این مطلب با ما در میان بگذارید

منبع : نیمروز

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.

دیدگاه ها  ۰  هیچ نظری هنوز ثبت نشده است