طبقه بندی موضوعی
ارایش و زیبایی
دنیای مد
پربحث ترين ها
تبلیغات متنی
۱

تَرویج آدمکُشی در بازار ایران!!

آخرین مطالب سایت اخبار داغ و جالب

تَرویج آدمکُشی در بازار ایران!!

این سرویسِ چاقویِ آشپزخانه در رنگ های مختلف، تولید یکی از بِرَند های خارجی در بازار ایران است که متاسّفانه چندی است غیر مسئولانه و غیر کارشناسی در بازار ما عرضه می شود و به شکلی ترویج آدمکُشی و به تعبیر دیگر، عادی و روزمره جلوه دادنِ فرو کردن کاردِ آشپزخانه در قلب، سَر، شکم و دیگر اعضای بدن انسان در خانه است و به طور کل ساختار آن از هر حیث که فکر کنیم مورد تأیید و صلاحِ عقل و منطق نیست.با مجله تفریحی چفچفک همراه باشید.

شاید برخی به سادگی و به راحتی از کنار این موضوع بگذرند ولی بهتر است، چند لحظه ای روی این مسأله به طور جدّی تامّل کرده که آیا طرّاحی، فروش و خرید این کالا، انسانیّت و خیلی از اصول اخلاقی و فرهنگی ما را زیر سؤال نمی برد؟

طرّاحی این کالا نه تنها کار جالب و خلاقانه ای نیست بلکه بیانگرِ «ذهن بیمارِ» طرّاح اوّلیّه آن در خارج از کشور و از سوی دیگر «کج سَلیقگی» وارد کننده و عرضه کننده های آن در بازارهای لوازم خانگی ایران محسوب می شود.

چه قدر خوب و پسندیده بود، مسئولان امر در کشوری که پیشینه کهن فرهنگی و تاریخی دارد به این مسائل توجّه و اهتمام ویژه ای داشتند، زیرا ترویج خشونت در این قالب هایِ غیر اخلاقی و ناسالمِ این چنینی، برازنده و شایسته جامعه و فرهنگ پُر مایه ایرانی ـ اسلامی ما نیست.

تابناک باتو : سایت سرگرمی چفچفک

برچسب ها ادمکشی چاقو

نظرات (۱)

ارسال نظر
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی، خوانندگان، ورزشکاران و هنرمندان بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی، خوانندگان، ورزشکاران و هنرمندان