طبقه بندی موضوعی
ارایش و زیبایی
دنیای مد
پربحث ترين ها
تبلیغات متنی
۰

کشوری که شادترین نوجوانان جهان را دارد

آخرین مطالب سایت اخبار داغ و جالب

کشوری که شادترین نوجوانان جهان را دارد

مطالعات و گزارش ها نشان می دهد، نوجوانان هلندی در سن آموزش در مقایسه با نوجوانان ده کشور پیشرفته ی دیگر جهان شادتر هستند و احساس خوشبختی بیشتری دارند. به گزارش گاردین، زندگی نوجوانان هلندی از همتایان بریتانیایی و آمریکاییشان برتر است. با مجله اینترنتی چفچفک همراه باشید.

مطالعات و گزارش ها نشان می دهد، نوجوانان هلندی در سن آموزش در مقایسه با نوجوانان ده کشور پیشرفته ی دیگر جهان شادتر هستند و احساس خوشبختی بیشتری دارند.

به گزارش گاردین، زندگی نوجوانان هلندی از همتایان بریتانیایی و آمریکاییشان برتر است؛ نوجوانان بریتانیایی از افسردگی و اضطراب رنج می برند و نرخ خودکشی در میان نوجوانان آمریکایی افزایش یافته است.

«سیمون دی رس»، محقق انجمن تحقیقات اجتماعی در هلند می گوید: «نتایج اولیه ی یک پژوهش متشکل از نود پرسش که با مشارکت هفت هزار نوجوان انجام شد، نشان داد، میزان رضایت نوجوانان هلندی از زندگی و از سال ۲۰۱۳ میلادی تا کنون افزایش چشمگیری یافته است.»

دی روس افزود: «من فکر می کنم نوجوانان هلندی به طور کلی تعامل مثبتی با محیط اجتماعی خود دارند. آنان در خانه و در میان دوستان و در مدرسه محیط حمایتی دارند؛ والدین هلندی حمایت های گسترده و در عین حال کنترل متعادلی نسبت به نوجوانان دارند. در مدرسه هم معلمان مستبد نیستند و احساسات دانش آموزان را درک می کنند و دانش آموزان هم به آنان اعتماد دارند.»

آخرین گزارش بررسی رفتارهای سالم نوجوانان در مدرسه نشان داد، نوجوانان هلند بسیار سعادتمند و شاد هستند. در آزمایش «نردبان خوشبختی» که از نوجوانان درباره ی میزان رضایت از زندگی با _ درجه گذاری از یک تا ده_ پرسیده شده بود، ۹۴ درصد از پسران و ۹۲ درصد از دختران به میزان احساس خوشبختی خود در زندگی نمره های از شش به بالا داده بودند.

تابناک باتو : سایت سرگرمی چفچفک

برچسب ها نوجوانان

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی، خوانندگان، ورزشکاران و هنرمندان بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی، خوانندگان، ورزشکاران و هنرمندان